Presunúť na hlavný obsah

Letné bikinové variácie známych Sloveniek: Pozrite sa, čo bude túto sezónu hrať prím a v akých strihoch zažiarite

Slovenské celebrity

Známe Slovenky presne vedia, čo je IN. Nechajte sa inšpirovať ich tipmi na dokonalé bikiny, ktoré budú toto leto hitom a rozhodne v nich zaujmete.

Karolína Chomisteková a čierna klasika

Bývalá kráľovná krásy, modelka a podnikateľka Karolína Chomisteková, patrí dnes rozhodne medzi najžiadanejšie tváre nášho showbiznisu. Vyzerá totiž neskutočne dobre. Navyše, má perfketný vkus a veľmi dobre vie, v čom jej to pristane.

Čierne bikiny sú niečo, čo bolo trendy pred 10 rokmi aj dnes. Ide o nesmrteľnú klasiku, ktorá nikdy nevyjde z módy. Navyše, ak svoj letný outfit dotvoríte takýmto rafinovaným doplnkom, budete za hviezdu na pláži. 

 

Neprehliadnite: Vinczeovci oslávili tretie výročie svadby: Toto sú veci, ktoré sa od známeho páru môžeme učiť

Adriana Čerňanová a comeback červenej

Slovenská modelka Adriana Čerňanová z Elite Bratislava, patrí určite medzi naše najúspešnejšie topmodelky. Svojim anjelskym zjavom si doslova podmanila svet. My ju obdivujeme aj pre jej cit k móde. Plavovláska siahla po červenej, ktorá toto leto opäť hlási comeback. Je len na vás, či zvolíte minimalistický model, alebo siahnete, po niečom odvážnejšom.

Pri peknej postave, však rozhodne veľa netreba a platí menej je viac. Tento typ plaviek nechá vyniknúť vaše prednosti a dokonale kopíruje siluetu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa AceOfSpace (@adrianacernanova),

 

Soňa Skoncová a bodky z 90. rokov

Bodky, bodky a bodky. Sú tu toto leto opäť. A v kombinácii s volánikmi sú jednoznačne veľmi žiadané. Moderátorka a modelka Soňa Skoncová, ktorá má módu v krvi, to dobre vie. Tento štýl na pláži určite pritiahne pozornosť.

Navyše, vyšší pás ocenia aj ženy, ktoré so sebou nie sú 100% spokojné, čo samozrejme nie je Sonin prípad. Tá má telo absolútne perfektné. Je len jasným dôkazom toho, že vyšší pása sa hodí rovnako štíhlym ženám, ako aj tým, ktoré trápi nejaké to kilo navyše. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

 

Prečítajte si: Rozhovor s Naty Kerny: Romantické chvíle sú pre mňa väčším znakom lásky ako oddávací papier

Michaela Kocianová a sexi strih, ktorý si zamilujete

Táto žena má postavu ozajstnej bohyne. Presne to možno povedať o topmodelke Michaele Kocianovej, z Elite Bratislava. My sa ani nedivíme, keďže na sebe každý deň skutočne poctivo maká. Sympatická blondínka je povestná perfektným vkusom. Veď uznajte sami.

V týchto plavkách vyzerá neskutočne. Musíme však upozorniť, že pri tomto strihu, by ste mali mať bruško naozaj bezchybné. Ak ho chcete nechať vyniknúť, rozhodne po tomto type bikín siahnite. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 

Ktorý typ plaviek, na toto leto je Vašim favoritom?

spolu hlasovalo 319 ľudí

- Najčítanejšie -