Presunúť na hlavný obsah

Beauty vychytávky známych tvárí: Na čom si ulietava Soňa Skoncová a čo má rada Emma Drobná?

Slovenské celebrity

Každá žena má produkt, ktorý miluje a vďaka čomu si vytvára zakaždým dokonalý make-up. Aké produkty milujú Naty Kerny, Emma Drobná či Karolína Chomistek?

Soňa Skoncová

Známa brunetka, ktorá sa do povedomia dostala vďaka súťaži Miss Slovensko a neskôr aj blogovaním v časoch, kedy ešte táto činnosť mala v podstate váhu, je obdivovaná aj preto, že dokáže svoj vzhľad často meniť, a to práve vďaka rôznym skrášľovacím pomôckam. Najnovšie pridáva na sociálne siete fotografie prirodzeného make-upu, kde je vidieť, na ktorú časť tváre sa počas leta zameriava najviac. Pehy. Soňa Skoncová ich má prirodzené, ale rada si ich trochu zvýrazní ceruzkou a pokojne si to môžete urobiť vy. Ceruzka na pery a môžete ísť na to. 

Prečítajte si: Slovenské celebrity, ktoré podčiarkli svoju krásu. Ktoré slávne ženy sa netaja tým, že si ku kráse dopomohli?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Janka Slačková

Ďalšia známa bruneta, ktorá preferuje skôr prirodzené líčenie, ale vždy upravené. Tanečníčka a markizácka tvár Janka Slačková považuje za svoju dominantnú časť tváre práve oči. A práve tie vždy dokonalo zvýrazní. Špirála na riasy a ceruzka sú poznávacím znamením aj počas letných mesiacov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankasla (@jankasla),

Naty Kerny

Influencerka Naty Kerny si, naopak, potrpí na dokonalý make-up aj počas letných mesiacov. Nemusíte mať na sebe hrubý nános, ale pekne zjednotená pleť by mala byť základom. Vyskúšajte odľahčenejšiu verziu make-upu: zmiešajte make-up s denným krémom. 

Neprehliadnite: TikTok si už podmaňuje čoraz viac Sloveniek: Jedna z nich sa zapojila do výzvy Jennifer Lopez a čo točia ďalšie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Naty (@natykerny),

Karolína Chomistek

Bývalá kráľovná krásy Karolína Chomistek s prichádzajúcimi mesiacmi volí jemnejšie líčenie. Karolína nedá dopustiť na rozjasňovač, ktorý aplikuje na lícne kosti a vďaka tomu pôsobí jej make-up veľmi sviežo. Tento trik môžete napríklad vyskúšať s rozjasňujúcim bronzerom. 

Veronika Vágner

Ak patrí obočie medzi vašu dominantnú časť tváre, tak práve jemu by ste tieto mesiace mali tiež venovať pozornosť. Ak preferujete cez leto nenalíčenú tvár, upravte si ho aspoň. Rovnako ako Veronika Vágner, ktorá presne vie, že upravené obočie má rovnakú silu ako dokonalý make-up.

Emma Drobná

Nie je to však len o prirodzenom make-upe. I počas leta sa môžete vyhrať s farbami. Ako zladiť jemné líčenie a červené pery dokonalo predviedla speváčka Emma Drobná. Ukážkový letný famme fatale look,  ktorý rozhodne stojí za odkopírovanie. 

Mohlo by vás zaujímať: Najčarovnejšie miesta sveta podľa známych modeliek: Toto je pre Michaelu Kocianovú raj na zemi

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe