Presunúť na hlavný obsah

Rozhovor: Daniela Christová o jej skutočnom vzťahu s modelingom: Pre tento jasný dôvod sa vybrala iným smerom

Slovenské celebrity

Vďaka známemu priezvisku bola často stredobodom pozornosti. Daniela Christová nám porozprávala o tom, prečo sa vybrala kariérnym smerom, akým sa vybrala.

Daniela Christová je dcéra najznámejšej slovenskej missky Ivany Christovej. Do vienka jej bolo nadelané krásy až až, no ona sa rozhodla vydať trochu iným smerom, ako jej mama. I keď nie úplne rozdielnym. O hľadaní vlastnej identity a plánoch do budúcna nám porozprávala Daniela sama. 

Vďaka zdedeným koreňom a krásnemu zjavu mnohí predpokladali, že zakotvíš práve vo svete modelingu. Ani na chvíľu ťa tento biznis nelákal? 

Na túto otázku odpovedám veľmi často, niekoľko rokov a stále rovnako... Nie, modeling ma nikdy nelákal. Ja niesom ten typ a obdivujem všetky dievčatá, ktoré sa modelingu venujú profesionálne. Uvedomujem si, aká to je drina a koľko disciplíny je za výsledkom, ktorý máme možnosť vidieť na prehliadkovom móle či obálke časopisu..

Mohlo by vás zaujímať: Fitness rutina Simony Brnovej, ktorú si zamilujete: Nezaberie vám veľa času, no získate dokonalú postavičku

Prečo práve práca beauty konzultantky? Čo ťa na nej láka najviac?

Najviac ma na mojej práci baví tá premena, keď vidím, ako sa žena rozžiari, keď sa na seba pozrie do zrkadla. Keď sa žena cíti krásna, má úplne iné vyžarovanie, iné držanie tela aj inú energiu. Niekedy pri všetkých tých povinnostiach v práci, doma, ako matky, kuchárky, manželky zabudneme alebo potlačíme to, čo máme naozaj rady, alebo čo sa nám páči a kým sme, lebo máme iné priority a nezostáva veľa času na starostlivosť o seba. A práve toto chceme dať klientkám v našom beauty studiu, aspoň chvíľku pre seba.

Bolo pre teba ťažké nájsť si vlastnú identitu práve kvôli tomu, že máš známe priezvisko?

Každý z nás má nejakú osobnosť, ktorú rozvíja... Našťastie, máme priestor pracovať na sebe celý život. S identitou problém nemám a moje priezvisko sa mi páči, "neprekáža" mi.

Neprehliadnite: Jednoduché letné účesy, ktoré vás zmenia v priebehu pár minút: Nechajte sa inšpirovať známymi Slovenkami

Vnímaš zmenu v profesii s narastajúcim počtom videí na sociálnych sieťach? Máš pocit, že takúto „online“ pomoc vyhľadávajú častejšie ako práve pomoc konzultanta? 

Myslím si, že online nakupovanie a video tutoriály sú IN, ale osobná konzultácia je nenahraditeľná. Napríklad ja si radšej všetko vyskúšam predtým, ako to kúpim a to platí aj pri kozmetike. 

Ktorý zo súčasných beauty trendov ťa oslovil najviac? 

Beauty trendy rada sledujem, nie všetky však aplikujem. Som možno trochu konzervatívna, avšak ak ide o moje zákazníčky, snažím sa vždy vizáž prispôsobiť tak, aby bola spokojná najmä klientka. 

Myslíš si, že toto je práve tá profesia, pri ktorej zostaneš ešte dlho? Máš nejaké plány v tomto smere?

Približne 8 rokov sa venujem kozmetike a už viac ako 4 roky pracujem na pozícii nezávislej Sales Director spoločnosti Mary Kay. Moja práca ma baví a napĺňa a už dnes sa teším na všetky ďalšie úžasné dámy, ktoré stretnem.

Prečítajte si: Známe slovenské mamičky, ktoré patria k tým najsexi: Viete, ktoré krásky to sú?

- Najčítanejšie -