Presunúť na hlavný obsah

Dominika Navara Cibulková je hrdou mamou: Pochválila sa prvou foto so synom Jakubkom!

Slovenské celebrity

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková má dôvod na radosť. Na svet privítala svojho syna Jakubka a stala sa ak po prvýkrát mamou.

Dominika Navara Cibulková dnes vo Viedni porodila syna Jakubka. Manžel Michal Navara jej bol oporou a dvojica sa krátko po narodení ich syna pochválila roztomilou foto priamo z pôrodnice. 

Celej rodinke blahoželáme a želáme veľa zdravia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

 

Bývalá tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková od začiatku tehotenstva nič netajila a celé toto krásne obdobie prijala s nesmiernou vďakou. Dominika po skončení profesionálnej kariéry  a po tom, čo oznámila svoje tehotenstvo na krste svojej autobiografie prezradila, že na novú etapu v živote v podobe vlastnej rodiny sa veľmi teší. 

Čítajte viac: Celý rozhovor o tehotenstve a príprave na pôrod si môžete prečítať v exkluzívnom rozhovore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Tehotenstvo si užívala

Celé tehotenstvo si užívala a svojim fanúšikom otvorene priznala, že s manželom Michalom Navarom očakávajú chlapca. O mene bolo dopredu rozhodnuté a Dominikina jasná voľba bolo tradičné slovenské meno Jakubko. Mimochodom, práve toto meno kraľuje v rebríčku najpopulárnejších mien na rok 2020 u slovenských mamičiek a je naozaj krásne. 

Dominika postupne začala zariaďovať detskú izbičku a o malé detaily sa podelila aj s jej priaznivcami. Návrh zverila do rúk talentovanej interiérovej dizajnérky Romi Klimekovej, s ktorou dlhodobo spolupracuje a skvelo si rozumejú. Romi nechýbala na Baby shower, ktorú Dominika len pred pár dňami organizovala pre úzky okruh svojej rodiny, priateľov a blízkych. 

Baby shower na nábreží Dunaja

Dominika stihla krátko pred pôrodom aj Baby shower v krásnom prírodnom prostredí na nábreží Dunaja. Nechýbala krásna výzdoba a všetko do posledného detailu zladené. Musíme uznať, že oceňujeme fakt, že známa tenistka si nechá vždy poradiť s tými, ktorí to vedia najlepšie a trafia sa jej do vkusu. Vidno to totiž na prvý pohľad. 

Neprehliadnite: Dominika Navara Cibulková krátko pred pôrodom: Baby shower malého Jakubka v štýlovom duchu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

- Najčítanejšie -