Presunúť na hlavný obsah

Fitness rutina Simony Brnovej, ktorú si zamilujete: Nezaberie vám veľa času, no získate dokonalú postavičku

Slovenské celebrity

Známa kráska, podnikateľka a mama v jednej osobe, Simona Brnová, vyzerá stále rovnako skvele. Aj po dvoch deťoch má perfektnú figúru. Nám sa podarilo zistiť, ako to robí a čo je jej tajomstvom.

Deti sú pre ňu všetkým, no nezabúda aj sama na seba

Bývalá slovenská kráľovná krásy púta pozornosť úplne všade, kde sa objaví. A my sa ani nedivíme. Roky vyzerá ako dievčatko, postavu má božskú a to všetko aj napriek tomu, že je už dvojnásobnou mamou. No a okrem toho, je veľmi milá, úprimná a na nič sa nehrá. A to je veru v dnešnej dobe, v showbiznisových vodách takou malou vzácnosťou

Prioritou sú pre ňu synovia, ktorí tvoria prirodzene stred jej vesmíru. A vidieť, že Adamko a Mathias mamu zbožňujú. No aj popri starostlivosti o nich a vlastnom biznise, nezabúda ani na seba a svoje telo. Áno, dá sa cvičiť, aj keď ste pracujúcou mamou. Nemusíte ísť do extrémov, všetko sa dá robiť s mierou. Len treba chcieť. Pozrite sa na fitness rutinu, na ktorú kráska nedá dopustiť. 

Na túto fitness rutinu nedá dopustiť

"Snažím sa cvičiť aspoň 3x do týždňa, buď je to tréning s Janym Landlom alebo si idem zabehať. A rozhodne sa chcem opäť vrátiť k joge. Len sa nejak neviem nakopnúť. "

"Čo sa týka cvikov, mám rada z každého trošku - cvičím celé telo komplexne, ale najviac sa snažím zamerať sa na cviky na brucho a ako väčšina žien zadok. Najradšej mám kardio, trošku boxu a taký dynamický tréning. To obľubujem určite viac ako činky."

Skúste túto účinnú zostavičku trikrát do týždňa:

  • kardio - (beh, spinnig, jogging)
  • box
  • drepy
  • výpady
  • brušáky

"Starám sa o svoje telo preto, aby som sa cítila lepšie, čiže keď niečo vyslovene nechcem cvičiť, tak to nerobím. Snažím sa nenútiť do cvikov, ktoré sa mi nepáčia (smiech)." A možno práve to je cesta - ak nás totiž niečo baví, je veľká pravdepodobnosť, že pri tom aj dlhšie vydržíme.

- Najčítanejšie -