Presunúť na hlavný obsah

Must-have kúsky na letnú dovolenku Simony Brnovej: Čo nesmie chýbať v jej kufri a kozmetickej taštičke?

Slovenské celebrity

Nádherná Slovenka, dvojnásobná mama a podnikateľka Simona Brnová je známa tým, že má skvelý vkus. Nielen v móde, ale aj vo výbere beauty produktov. Čo nemôže chýbať v jej letnej výbave?

Leto sa pomaličky blíži. Ako budeš tráviť to tohtoročné? Budeš voliť skôr Slovensko alebo sa chystáš aj do zahraničia?

Áno leto sa konečne blíži... moje najobľúbenejšie dni v roku. Milujem leto! Toto leto asi bude trošku iné ako tie ostatné, vzhľadom na situáciu, ktorá sa deje. Takže ho budeme tráviť pravdepodobne na Slovensku. Ale veľmi sa na to teším - je toľko krásnych miest kam sa dá ísť. Určite pôjdeme do Tatier a aj niekde k vode. 

Prečítajte si: Účes ponytail bude veľkým letným hitom: Takto ho nosí Andrea Verešová, Alexandra Orviská je v ňom priekopníčkou

Ktorá je tvoja obľúbená dovolenková destinácia a prečo?

Moja najobľúbenejšia destinácia je Dubaj. Máme to tam naozaj veľmi radi. Zaručené počasie, skvelé služby a ideálna vzdialenosť. Let je 5,5 hodiny a to sa dá zvládnuť bez problémov.

Čo nemôže chýbať v tvojom dovolenkovom kufri? (Také tie must - have kúsky)

Moje “must-have” kúsky sú jednoznačne kvalitný opaľovací krém na telo aj na tvár, nejaké trendy plavky a klobúk, dobrá kniha ( ak mi deti dovolia - smiech) a nič viac nepotrebujem. 

Obľúbený letný outfit?

Obľúbený letný outfit sú šaty a šľapky - milujem leto práve aj kvôli obliekaniu. Žiadne komplikované outfity, stačia pekné šaty alebo šortky a top šľapky či sandálky a je to.

Tvoje "naj" nevyhnutnosti v letnej kozmetickej taštičke?

Čo sa týka produktov, v lete mám veľmi rada hydratačné Misty a trblietavé oleje, ktoré sú na opálenej pokožke úžasné a vytvoria fakt pekný efekt

Mohlo by vás zaujímať: Plavky podľa našich Sloveniek: Twiinsky stavili na strih, ktorý ženám lichotí, Dara Rolins vás presvedčí na zmenu

Čo sa týka cvičenia venuješ sa mu aj počas dovolenky alebo máš vtedy vyhradený relax pre seba a deti?

Vrámci cvičenia je to tak, že ja si väčšinou zamakám pred dovolenkou a tam si už len užívam oddych, maximálne si idem ráno zabehať.

- Najčítanejšie -