Presunúť na hlavný obsah

Technológie vo svete beauty: Na týchto pomocníkov by ste mali rozhodne staviť karty

Krása

Vďaka vyspelej technike môžete mať doma skutočne šikovných pomocníkov, ktorí budú vašu pleť rozmaznávať ako v profesionálnych salónoch. Tieto "hračky" bude milovať každá žena.

Čistenie trochu inak

Základná vec pri starostlivosť o pleť. Čistenie. Ranná aj večerná rutina, ktorá by mala byť úplnou samozrejmosťou. No pravda je, že nie všetky ženy ju vykonávajú tak pravidelne, ako by mali, a to hlavne kvôli tomu, že sa im nechce. Našťastie, v tomto smere je na trhu hneď niekoľko skvelých pomocníkov, ktorí túto rutinu dokážu uľahčiť. Jedným z nich je napríklad sonická kefka, ktorá dokáže dokonalo vyčistiť vašu pleť od nečistôt, zvyšného make-upu a mazu a pripraviť ju tak na ďalší krok. S touto hračkou vám to pôjde raz-dva a čistenie bude skôr zábava ako povinnosť. 

Neprehliadnite: Starostlivosť o pleť v lete dá zabrať: Dermatologička radí, ako by ste mali pristupovať k aknóznej, suchej a citlivej pleti

High-tech masky

Jeden z najväčších beauty trendov posledných rokov sú práve LED masky. Revolučná maska na báze LED fototerapie s farebným svetlom a galvanickými mikroprúdami, ktorá značne spomaľuje proces starnutia pokožky, stimuluje a regeneruje ju. LED maska pôsobí v hlboko uložených štruktúrach pokožky a vracia pleti vitalitu a elasticitu. Vhodné sú skutočne pre každý typ pleti aj vekovú kategóriu, len sa musíte pripraviť na to, že pri tejto maske si budete musieť siahnuť hlbšie do vrecka. No stávka na kvalitu sa v tomto prípade rozhodne vypláca.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalá pleť za 7 dní: Ak si osvojíte túto beauty rutinu, môžete ju mať aj vy

Naparovanie v novom štýle

Všetci si asi pamätáme, ako vyzeralo naparovanie v mladosti. Hrniec s vriacou vodou, uterák a potenie sa pod ním. Našťastie, toto už nemusíte absolvovať. Dnes je i táto činnosť vďaka technológii o niečo jednoduchšia. Naparovacie masky sú síce určené hlavne po zdravotnej stránke, ale raz do týždňa by ste ju mali použiť aj na pleť. A to po jej vyčistení. Krásne sa vám nahreje pleť a večerné aplikovanie séra bude mať oveľa väčší účinok. Rozhodne to stojí za vyskúšanie. 

Domáca kozmetička

Póry. Nepríjemnosť, s ktorou bojuje takmer každá druhá žena. A aj na tento problém vzniklo riešenie, a to v podobe vákuového čističu pórov. Dokáže celkovo oživiť pokožku, zmierňuje vrásky, odstraňuje pigmentové škvrny, lieči akné, čierne bodky a odstraňuje maz. Jednoducho robí to, čo vám robí aj vaša kozmetička. Tak prečo si jednou nezaobstarať domov a v priebehu 10-tich dní si urobiť beauty deň vo svojej obývačke? 

Prečítajte si: Počuli ste o opaľovacom pravidle 7 lyžičiek? Ak nie, skúste sa ním riadiť

Feminity tip: Vyberte si toho pravého pomocníka, vďaka ktorému bude vaša pleť oveľa zdravšia

1. Naparovacia maska LanaForm Facial Care, 2. Phlilips MikroDermabrázia, 3. Foreo Sonická kefka na tvár, 4. LED maska na akné Deesse Professional LED Mask

- Najčítanejšie -