Presunúť na hlavný obsah

Andrea Verešová oslávila 40. narodeniny: Ako je možné, že sa stále drží na vrchole šoubiznisu?

Slovenské celebrity

Známa slovenská modelka len pred pár dňami oslávila okrúhle narodeniny. Jej vek by ste jej však rozhodne netipovali - a možno aj práve to je dôvodom, prečo je stále populárnou.

Do svojich 20 rokov žila Andrea ako bežné, priemerné dievča na Slovensku. Všetko sa to však zmenilo po tom, ako ju jej sestra prihlásila na súťaž krásy. Krásna tvár a nevinný pohľad zaujali porotcov natoľko, že sa v roku 1999 stala Miss Slovensko. Registrovať ju začali nielen modelingové agentúry, ale aj šoubiznisová smotánka. Len pár týždňov po tom sa dala dokopy so známym hokejistom Jaromírom Jágrom. Napriek tomu, že ich vzťah vydržal šesť rokov, svadby sa nedočkali a každý z nich sa vybral svojou cestou. 

Prečítajte si: Rozhovor: Daniela Christová o jej skutočnom vzťahu s modelingom: Pre tento jasný dôvod sa vybrala iným smerom

Láska z Mlýna

Aj keď sa zo začiatku mohlo zdať, že Andrea sa po skončení vzťahu stratí z vôd šoubiznisu, opak bol pravdou. Krásnu Slovensku si začali čoraz viac všímať a stala sa jednou z najvyhľadávanejších modeliek. Práve na jednom z fotení zaregistrovala svojho budúceho manžela, právnika Daniela Volopicha. Ten zapožičal svoje Ferrari na fotenie a aj keď ho Andrea zaregistrovala, oficiálne sa zoznámili až o pár rokov neskôr. Ako však v relácii Sladký život priznala, nešlo o typickú lásku na prvý pohľad. „Je to neuveriteľné, ale tá pravá iskra medzi mnou a Danielom preskočila až na svahu,'' priznala sa modelka. 

„V Špindlerovom Mýne som si uvedomila, že on je muž môj srdca. Musím ale prezradiť, že manžel ma opil,'' zverila sa ďalej Andrea a dodala, že túto spomienku si stále drží v hlave. „Na ten okamih nikdy nezabudnem. A odvtedy už nikdy nebudem chcieť vidieť hruškovicu,'' dodala modelka. Neprebehol ani rok od osudného stretnutia a dvojica sa zobrala. Po 13-tich rokoch manželstva z nich láska nevyprchala, práve naopak. Manželia sa do dnešného dňa zahŕňajú romantickými vyznaniami, trávia spolu svoj voľný čas a v neposlednom rade vychovávajú spolu dve krásne deti - dcérku Vanessu a syna Daniela Tobiáša.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

Rodina je pre ňu prvoradá

Od ich manželstva pre a vychováva spolu dve krásne deti - dcérku Vanessu a synčeka Daniela Tobiáša. Daniela sa netají tým, že napriek tomu, že do dnešného dňa prijíma pracovné ponuky, vedie dobročinnú nadáciu a príkladne sa stará o seba a svoju postavu - jej vlastná rodina je pre ňu na prvom mieste. Práve preto je mnohým ľuďom sympatická a už roky si naháňa fanúšikov správne nastavenými hodnotami. „Čas strávený s rodinou a v prírode je pre mňa vždy ten najkrajší a najlepšie investovaný,'' napísala Andrea k svojej fotografii pred pár dňami.

Neprehliadnite: Zázračná víla s krásnym úsmevom a dobrým srdiečkom. Neuveríte, ako vyrástla dcéra Márie Čírovej

V duchu rodiny a najbližších priateľov sa rozhodla zorganizovať aj oslavu svojej 40-tky. Na streche jednom z najznámejších pražských hotelov usporiadala letnú oslavu. Napriek tomu, že na ňu mali prístup len vybraní ľudia, sa však všetkým fanúšikom poďakovala a priznala, že práve oni jej dávajú motiváciu deliť sa o jej osobné skúsenosti - čím si vlastne modelka buduje svoju popularitu.

„Ďakujem za vašu stálu priazeň a podporu, ktoré sú mojím hnacím motorom, rovnako ako rodina bezpečným prístavom. Dodáva mi to entuziazmus a odvahu s Vami zdieľať môj životnú osud a skúsenosti. Motivuje ma to aj naďalej rozdávať svojou prácou radosť, elán a optimizmus! Pripíjam na zdravie vám všetkým,'' poďakovala sa fanúšikom a zároveň sa pochválila obrovskými kyticami kvetov, ktoré od svojej rodiny dostala. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

v

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

- Najčítanejšie -