Presunúť na hlavný obsah

Letné outfity Sloveniek: Simona Brnová sa radí medzi najlepšie oblečené, šaty Daniely Hantuchovej si zamilujete

Slovenské celebrity

Môže to znieť ako klišé, ale Slovenky naozaj patria medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Dôkazom sú aj nasledujúce letné stylingy, v ktorých si každá z vás nájde to svoje.

Milujeme letné dni a to aj kvôli pestrosti outfitov, s ktorými prichádzajú známe tváre. Tentoraz však musíme zdôrazniť, že nás milo prekvapili a ten úžasný závan farieb, sviežosti a ľahkosti očarí aj vás, verte nám. Je príjemné vidieť, že siahajú po takých stylingoch, v ktorých nezabúdajú byť ženami a zároveň si držia taký ten prirodzený pôvab, veď posúďte sami.

Inšpirujte sa tiež: Najnovšie mamičky a ich kočíky: Twiinska Daniela tip top krátko po pôrode či manželka MMA bojovníka Attilu Végha

Simona Brnová

Podnikateľka Simona Brnová je nevyčerpateľnou inšpiráciou pre akékoľvek outfity. Rokmi si drží status jednej z najlepšie oblečených Sloveniek. Vždy vie, ako skĺbiť ženskosť a originalitu tak, aby to pôsobilo nenútene a prirodzene. Biele šortky s vysokým pásom a košeľová blúzka nad pupok s previazaním dokonale vychytala.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Simona.Brnova (@simona.brnova),

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová miluje šaty a počas leta predstavuje jej šatník širokú škálu tohto obľúbeného ženského kúsku. Ženy, ktoré milujú kvety a farby a nevedia sa rozhodnúť pre konkrétny štýl, by mali zájsť na jej profil, Alenine stylingy im v tom určite pomôžu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dr. Pallova Alena (@alenapallova),

Daniela Hantuchová

Bývalá tenisová reprezentantka, dnes už moderátorka Daniela Hantuchová zvolila letný styling v podobe jemných kvetovaných šiat, ktoré doplnila ikonickou prešívanou kabelkou. Daniela vždy perfektne trafí výber svojho oblečenia a je dôkazom toho, že Slovenky sa obliekajú jedni z najlepších po celom svete. 

Dominika Ducová

Pletené splývavé šaty, kopírujúce postavu a šatka na hlave. Mimochodom, práve farebné šatky zaznamenali veľký comeback tohto leta. Moderátorka módnej televízie Fashion TV Dominika Ducová skombinovala svoj výber šiat s koženými doplnkami a ak hľadáte outfit do mesta, tento je na letné dni ako stvorený.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika (@ducova),

Soňa Skoncová

Farby a svieže kombinácie obľubuje aj moderátorka Soňa Skoncová. Jej šatník je odrazom kalifornskej módy, ku ktorej vzhliada a na Slovensku niet ženy, ktorej by sme tento štýl v našich končinách tak dôverne uverili. Sonin výber je vždy autentický a nech už skombinuje šaty s akýmikoľvek doplnkami, vždy je to ona a drží si svoj charakteristický rukopis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Mohlo by vás zaujmať: Cestovateľské must-have Alexandry Orviskej: Bez týchto vecí známa moderátorka nikam nechodí

Michaela Kocianová

Topmodelka Michaela Kocianová počas dovolenky zažiarila v kvetovaných šatách a naladila sa tak na vlnu slnečných letných dní. Červená ikonická kabelka je príjemnou čerešničkou na torte a známa topmodelka z Elite Bratislava tým potvrdila svoj skvelý vkus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe