Presunúť na hlavný obsah

Rozhovor s Danielou Hantuchovou: Užívam si, že po 25 rokoch môžem byť konečne na jednom mieste

Slovenské celebrity

Daniela trávi posledné mesiace práve doma. Dlhonohá blondína so záľubou v móde nám porozprávala o pár veciach, ktoré sa jej v živote práve dejú.

Daniela Hantuchová patrí medzi naše najznámejšie športovkyne. Bývalá tenistka sa však teraz venuje celkom iným aktivitám. Čo všetko ju v súčasnosti zamestnáva a aké sú jej kariériene plány do budúcna?

Ako vyzerajú tvoje dni momentálne? Kde a ako tráviš najviac času?

Mám radosť, že som konečne na Slovensku. Trávim dni s rodinou, priateľmi a prácou, ktorá ma veľmi baví. Cvičím a užívam si, že po 25 rokoch môžem byť na jednom mieste a to práve doma.

Prečítajte si: Odkedy som mamou, môj život sa zásadne zmenil: Topmodelka Martina Krnáč Valková otvorene o príchode detí

Na tvojom Instagrame ťa často vídať v zaujímavých stylingoch. Je toto cesta, akou sa plánuješ uberať najbližšiu dobu? Móda a všetko s ňou spojené?

Móda ma baví a vždy ma zaujímala, samozrejme, keď som hrala tenis, bolo to viac o športovej móde. Teraz, keď moderujem a som pred kamerami, môžem sa viac prejaviť. Mám však po svojom boku profesionálku, ktorá mi v outfitoch pomáha. 

Využívaš služby stylistov alebo sa rada vyhráš s outfitmi sama?

Už dlho spolupracujem s Nikoletou Schick, ktorú považujem za jednoznačne najlepšiu stylistkuSom veľmi vďačná, že mám možnosť spolupracovať s profesionálkou ako je ona. Vie úplne presne, čo sa ku mne hodí a čo mám rada. 

Neprehliadnite: Tieto čerstvé mamy sa dostali extrémne rýchlo do formy: Čo im pomohlo získať späť svoju figúru?

Ako veľmi je pre teba aktivita na Instagrame dôležitá? Je to skôr záľuba, kde môžeš udržiavať spojenie s ľuďmi, alebo zárobková činnosť?

Myslím si, že je to dnes ideálna forma ako udržiavať spojejnie s mojimi fanúšikmi, ktorých som si získala počas tenisovej kariéry. Môžem s nimi zdialať, čo aktuálne robím. Je to však skôr záľuba. Pracovne sa venujem komentovaniu a moderovaniu.

Nedávno si sa pustila do tvorby podcastov. Kto ťa naviedol týmto smerom a o čom by mali byť?

S podcastami som chcela začať už dávno, od čias, čo sa venujem moderovaniu. Baví ma viesť úprimné a otvorené debaty, preto som založila svoj vlastný podcast s názvom ''The Real DNA'', kde si volám zaujímavé osobnosti od nás aj zo zahraničia. Voľne diskutujeme, baví ma prirodzenosť a to, že sa s každým hosťom dopracujem niekam inam a tým pádom je každý diel výnimočný.

Aké sú tvoje plány na leto?

Samozrejme všetko záleží, ako sa bude situácia v športe vyvíjať, či budem komentovať alebo nie. Teším sa však na čas strávený doma, mám konečne čas a priestor prebádať časti Slovenska, ktoré som dosiaľ nemala možnosť vidieť. Plánujem sa pohybovať u nás a v susednom Česku.

Ako sa snažíš udržiavať vo forme? Dlhé roky bol šport neodmysliteľnou súčasťou tvojho života. Je to teraz i tak, alebo si v tomto smere trochu poľavila a veci už natoľko nehrotíš?

Stále cvičím. Veľa ľudí je prekvapených, keď ma vidia makať a pýtajú sa, na čo sa pripravujem... Pre mňa je to len prirodzená súčasť môjho životného štýlu, forma ako dbám o svoje zdravie. Výhodou môjho športového dôchodku je, že sa nemusím premáhať, keď sa mi nechce. Našťastie je takých dní málo a cvičenie si naozaj užívam. Svoje nazbierané skúsenosti v tejto oblasti som sa preto rozhodla posúvať aj ďalej.  Pripravujem sériu cvičiacich videí, ktorá vyjde už čoskoro.

Mohlo by vás zaujímať: Adela a Viktor Vinczeovci idú príkladom ako svet robiť krajším: Tieto maličkosti by ste si mali osvojiť aj vy

- Najčítanejšie -