Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie kamarátstva v šoubiznise. Ktoré slovenské celebrity sú dobrými priateľkami?

Slovenské celebrity

Vraví sa, že byť neustále vo svetlách reflektorov človeka poznačí natoľko, že si nedokáže nájsť skutočných priateľov. Predsa sa však nájdu výnimky aj u nás na Slovensku.

Emma Drobná a Katarína ''Becca'' Balážiová

Známa slovenská speváčka má už dlhšiu dobu pri svojom boku dobrú priateľku, moderátorku Beccu. Dievčatá sú neoddeliteľnou dvojicou - okrem toho, že spolu strávili niekoľko dovoleniek, spolu trávili aj čas počas karantény. Pred niekoľkými týždňami si dokonca spolu zahrali v hudobnom videoklipe, kde ako inak, predstavovali nerozlučné priateľky. A my nepochybujeme o tom, že takými aj v skutočnosti sú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Becca (@becca_tojeona),

Prečítajte: Rozhovor s moderátorkou Beccou: Nemám pocit, že som influencer. Jednoducho len ukazujem, ako žijem

Dominika Navara Cibulková a Barbora Franeková

Naša bývalá športová reprezentatka Dominika Cibulková sa spolu s misskou Barborou Franekovou kamaráti už dlhé roky. Známe Slovenky spolu absolvovali už desiatky dovoleniek a Barbora dokonca Dominiku sprevádzala aj na niekoľkých tenisových turnajoch. Tieto ženy sa vedia podržať v ťažkých chvíľach, no zároveň sa spolu dokážu tešiť zo života... a presne o tom je priateľstvo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Franekova (@barborafranekova),

Ivana Gáborík a Katarína Jakeš

Dve bývalé tanečnice sa zoznámili ešte predtým, než vstúpili do sveta šoubiznisu. Ich priateľstvo vydržalo mediálny záujem, ale aj spoločné podnikanie, do ktorého sa dievčatá pustili - spoločne si totiž založili blog a eshop Kattiva, ktorému sa mimoriadne darí. Aj keď si od neho momentálne dali pauzu, naďalej ostali dobrými kamarátkami a my nepochybujeme o tom, že skvelými kamarátkami budú aj ich dcérky Bella a Izabela.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes),

Alexandra Orviská a Natália Germáni

Známa moderátorka a redaktorka Alexandra Orviská má s hudobníkom Martinom Valihorom dcéru Viktóriu. Práve jej blízky, priateľský vzťah k expartnerovi ju priviedol k dnes veľmi dobrej kamarátke, herečke Natálii Germáni. Tá totiž len pred niekoľkými mesiacmi porodila hudobníkovi dcérku Zunu, a tak sa zo všetkých stala jedna veľká rodina. Alexandra bola dokonca pri pôrode malého dievčatka a s Natáliou si veľmi dobre rozumejú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska(@alexandraorviska),

Neprehliadnite: Rozhovor s herečkou Natáliou Germáni: Aké je to pozerať sa na seba vo filme a ako sa jej zmenil život po narodení dcérky?

Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková

Dve najznámejšie česko-slovenské modelky z agentúry Elite spojila práve práca. Napriek tomu, že by si mohli byť konkurenciou, medzi nimi nepanuje žiadné napätie, práve naopak. Michaela a Denisa sa spoločne objavujú na eventoch a dokonca aj na spoločných dovolenkách. „Milujem sa pozerať na to, ako napreduje,'' priznala na adresu svojej kolegyne a priateľky Michaela Kocianová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

- Najčítanejšie -