Presunúť na hlavný obsah

Rozchod neznamená nenávisť. Tieto známe dvojice dokazujú, že aj po ňom sa dá spolu vychádzať pekne

Slovenské celebrity

Ľudia sa schádzajú a rozchádzajú. Napriek tomu, že mnoho párov si po rozchode nevie prísť aj na meno, sú aj také, ktorí nám denno denne dokazujú, že koniec vzťahu neznamená automaticky nenávisť. Vybrali sme pre vás tie najznámejšie bývalé páry, ktoré môžu ísť ostatným príkladom.

Prečítajte si: Ako sa spoznali šoubiznisové páry? Monika Bagárová s Makhmudom na Instagrame a čo ďalšie dvojice?

Miriam Kalisová a Martin Šmahel

Moderátorka sa za fitness trénera vydala v ešte v roku 2012. Z ich manželstva vzišla krásna dcérka Mia, no ani ona nedokázala vzťah dvojice zachrániť a dnes sú to už tri roky, čo sa ich na prvý pohľad krásny vzťah rozpadol. Aj keď sa na začiatku mohlo zdať, že si od seba dvojica drží odstup, dnes je všetko inak. Martin má dieťa so svojou novou partnerkou a Miriam k nim má, ako sama priznala, naozaj blízko. „Nebolo to vždy jednoduché a naše vzťahy sú často ako na hojdačke, ale treba si opakovať, že všetko chce svoj čas. Všetko sa vykryštalizuje a áno, často to chce dlhé predýchavanie. Zahodiť svoje ego a s nadhľadom a čistou hlavou sa pozerať na veci, ktoré sa nás dotknú,'' priznala moderátorka. „Keď nás naše dieťa vidí v harmónii, nič viac si ako rozvedení rodičia nemôžeme priať,'' dodala Miriam na margo toho, že sa so svojím bývalým partnerom a jeho terajšou rodinou vybrala na rodinnú dovolenku.

Alexandra Orviská a Martin Valihora

Asi najznámejším párom, ktorý spolu v šoubiznisovom svete vychádza, je práve redaktorka Alexandra Orviská a jej bývalý partner, bubeník Martin Valihora. Dvojica sa dala dokopy ešte pred viac ako trinástimi rokmi - a aj keď sa ich vzťah skončil krátko po narodení dcéry Viktórie, dnes sú najlepšími priateľmi. Rodina spolu trávi každoročne Vianoce a spoločne sa dokonca vyberajú aj na rodinné dovolenky. Tomu sa povie rodinná súdržnosť!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Valihora (@martinvalihora),

Neprehliadnite: Súdržnosť, akú nevidieť. Alexandra Orviská vychádza s priateľkou svojho expriateľa ako s najlepšou kamarátkou

Filip Šebo a Magda Šebestová

Už krátko po tom, ako sa Magda Šebestová stala Miss Slovensko 2006, sa začalo pošuškávať o jej vzťahu s vtedy ešte futbalistom, Filipom Šebom. Informácie o randení dvojice sa potvrdili o pár mesiacov neskôr a bola to láska ako hrom. Pár spolu vydržal dlhých sedem rokov a napriek tomu, že sa rozišli, ich spájalo silné puto a vyjadrili sa, že ostávajú priateľmi. Neboli to prázdne reči, čo dokazuje aj ich vzťah dnes - naďalej sú dobrými priateľmi a už vôbec si nerobia žiadne naprieky či naschvály.

Dara Rolins a Matěj Homola

Vzťah dvoch hudobníkov sa rozpadol po piatich rokoch. Dôvodom bola nevera z Matějovej strany - bulvárni fotografi ho prichytili s neznámou ženou. Napriek tomu, že sa dvojici narodila dcérka Laura, ani to nedokázalo ich vzťah udržať a každý šiel po prevalení nevery vlastnou cestou. Ako Dara vtedy priznala, nebolo to pre ňu ľahké obdobie, práve naopak. V médiách ho označovala ako bolestivé, nakoľko sa jej rozpadla rodina. Teraz, po rokoch, to však zrejme bývalí partneri vidia ináč - Matěj bol dokonca hosťom na jednom z posledných speváčkiných koncertov. „Z celkom pochopiteľných dôvodov je jedným - pre mňa z najdôležitejších ľudí. Navždy. Je spoluautorom mojej najväčšej lásky, Lolinky, najlepší táta, moja rodina. Tešilo ma mať ho tento magický večer na javisku po svojom boku,'' prezradila po koncerte a o niekoľko dní na to strávila so svojím bývalým priateľom Vianoce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

- Najčítanejšie -