Presunúť na hlavný obsah

Najspokojnejšie páry nášho showbiznisu: Tieto dvojice objavili čaro spokojného a šťastného života

Slovenské celebrity

Sú spolu roky, no napriek tomu je iskra medzi nimi stále rovnako silná a žiaria. Ako to tie známe páry dokázali?

Tamara Šimončíková Heribanová a Branislav Šimončík

Úspešná spisovateľka, novinárka a moderátorka Tamara Šimončíková Heribanová, tvorí pár s uznávaným forografom Branislavom Šimončíkom dlhé roky. Spoločne vychovávajú dcérku Emilku, ktorá je pre nich všetkým.

Obaja majú vzťah k umeniu, móde, kráse, cit a zmysel pre detaily. Duša umelcov sa v nich skrátka nezaprie. Spája ich spoločná životná filozofia a pohľad na život. To je z dlhodobého hľadiska pre vzťah rozhodne nevyhnutnosťou.

Prečítajte si: Z dcéry Karin Haydu rastie krásna žena. Mladá Vanesa akoby jej z oka vypadla

Daniela Peštová a Pavol Habera

Krásna modelka Daniela Peštová a spevák Pavol Habera sú spolu už neuveriteľných 20 rokov. Bola to vraj láska na prvý pohľad. Presne 28. mája v roku 2000, vtedy rozvedenému umelcovi, padla do oka očarujúca Daniela.

Majú dve spoločné deti - dcéru Ellu a syna Paula Henryho, pričom Daniela si do vzťahu priniesla syna Yannicka. Napriek tomu, že sa skloňoval ich rozchod, oni patria medzi najstabilnejšie páry nášho showbiznisu. Povahovo sú vraj rozdielni, no možno práve to je dôvod, prečo to medzi nimi stále iskrí. O vášeň a nudu medzi sebou určite núdzu nemajú, o čom svedčia aj mnohé fotky, ktoré zdieľajú na sociálnych sieťach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Pavol Habera (@pavolhabera),

Mária Kachútová Čírová a Marián Kachút

​Éterická a nežná speváčka Mária Čírová našla lásku svojho života už v devätnástich. S hudobným producentom Mariánom Kachútom tvorili skutočne harmonickú dvojicu dlhých deväť rokov, kým si povedali svoje áno. Brali sa v Nitre v ich obľúbenom hoteli. Svadbu si v tom čase, spolu s nimi užili aj ich dve deti, Hugo a  Zoe.

Dnes už sú však hrdými trojnásobnými rodičmi a k súrodencom pribudol len pred pár dňami braček Ruben. Táto rodina je absolútnym prorotypom dobra, láskavosti, nežnosti, lásky a vzájomného porozumenia. Je z nich cítiť pokoru a vidieť, že každý deň si užívajú úplne naplno. To je zrejme aj tajomstvo ich spokojnosti.

Vidieť celý vesmír v úplných detailoch. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Neprehliadnite: Najštýlovejšia mama nášho showbiznisu: Letný jedálniček Magdy Šebestovej si zamilujete, na toto v ňom nedá dopustiť

Nela Pocisková a Filip Tůma

Sympatická herečka Nela Pocisková a známy herec, sa dali dokopy počas natáčania seriálu Búrlivé víno. Práve vtedy sa herečke podarilo odštartovať skutočne hviezdnu kariéru. Odvtedy sa pár tak trochu stiahol do úzadia a dnes sú rodičmi syna Hektora a dcérky Lianky. Hoci je medzi nimi 12 - ročný rozdiel, vôbec to necítiť.

Výborne si rozumejú, sú skvelými parťákmi, majú toho množstvo spoločného a spája ich aj rovnaký štýl humoru. Koniec - koncov, spoločné hodnoty, záujmy a vzájomný rešpekt, sú tie vlastnosti, ktoré vo vzťahu naozaj zavážia, no nie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Filip Tůma (@filip_tumaa),

Ktorá dvojica je Vám najviac sympatická?

spolu hlasovalo 1607 ľudí

 

- Najčítanejšie -