Presunúť na hlavný obsah

Poukazuje na ilúziu, v akej žijeme: Vedľa pekných foto pridáva tie, u ktorých neuveríte, že je to jedna a tá istá žena

Zahraničné celebrity

Každý sa snažíme ukázať v čo najlepšom svetle. No v dobe sociálnych sietí mnohí zabúdajú na to, že všetci sme vo výsledku rovnakí. A za každou dokonalou fotografiou stojí veľké úsilie.

Pomýlená doba

Ruku na srdce, koľkokrát ste si pozerali na sociálnych sieťach fotografie žien, influenceriek či modeliek, a potichu vzdychali nad tým, ako to, že každá jedna fotografia je taká super? Dokonalá? No, ak si to ešte stále neuvedomujete, nie je to prirodzené. Za každou takouto fotografiou stojí veľa úsilia - od pózovania až po samotnú úpravu. Na tento fakt poukazuje aj holandská modelka a influencerka Rianne, ktorá pravidelne pridáva na svoje konto fotografie, ktoré by sa neodvážila zdieľať každá žena. Tieto fotky sú pripomienkou toho, že nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. A rozhodne nie na sociálnych sieťach. 

Prečítajte si: Mysleli si, že je podvádzaná, ona však bola v radostnom očakávaní. Hollywoodska kráska porodila bábätko

Krásna tvárička, dokonalá postava a výborný módny vkus. To by ste si pomysleli pri pohľade na tradičnú influencerskú foto tejto mladučkej ženy. Ale ona nechce, aby ste ju brali ako každú jednu influencerku. A často to pripomína. Série fotiek, ktoré pridáva tak rozhodne potešia každú z vás, ktorá si myslíte, že niektoré ženy sú dokonalé. Nuž, ako vidíte, nie sú. Jedna fotografia môže vyzerať rôzne. Tak schválne, čo poviete na toto? "Koniec-koncov, nič nikdy nie je tak, ako sa javí," napísala Rianne pod jednou zo svojich fotografií. A mala pravdu. Realita je na sociálnych sieťach skutočne vzdialená. 

Mohlo by vás zaujímať: Najprestížnejšie modelky sveta si prešli viacerými plastikami. Pozrite sa, ako vyzerali predtým, než vystúpili na mólo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RIANNE MEIJER(@rianne.meijer),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RIANNE MEIJER(@rianne.meijer),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RIANNE MEIJER(@rianne.meijer),

Rianne sleduje viac ako milión ľudí, a preto majú práve tieto jej príspevky skutočne význam a zakaždým veľkou odozvu. No odozvu majú aj na iné (nedôležité) veci. Napríklad na zavedenie "staronového" trendu. Pamätáte si na obdobie, kedy sa nosili plavky naopak? Myslíme horný diel plaviek? Zdá sa, že teraz je tento trend opäť späť. Vidieť ho mohli fanúšikovia Rianny pred pár dňami na jej profile a pod jej fotografiou sa opäť rozvírila diskusia. A to len poukázala na to, čo sú ľudia schopní opäť nezmyselne dlho riešiť. Zatiaľ čo niektorí ju vychválili za originalitu, iní sa vysmiali, že sa pomýlila. Vynakladať úsilie na nezmyselné diskusie pod fotografiami je skutočne na zamyslenie, či nežijeme v pomýlenej dobe, nemyslíte? 

Neprehliadnite: Obdivujeme ich v časopisoch, ale ich krása nie je od prírody: Tieto bohyne podvádzajú úpravami neustále

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RIANNE MEIJER(@rianne.meijer),

- Najčítanejšie -