Presunúť na hlavný obsah

Najkratšie manželstvá Hollywoodu: Tieto dvojice si vyrobili svetovú hanbu, ktorá žena bola vydatá len 55-hodín?

Zahraničné celebrity

Samozrejme, nie vždy to vyjde. No niektoré celebrity by sa mali skutočne nad sebou zamyslieť. Vstupovať do manželstva a nechať sa rozviesť po dňoch, či dokonca hodinách, je smutné a smiešne zároveň. Kto v Hollywoode drží rekord?

Miley Cyrus

Turbuletný vzťah si prežili hviezdička Miley Cyrus a herec Liam Hemsworth. I keď spolu (s prestávkami) randili niekoľko rokov, manželmi boli len pár mesiacov. Presne osem mesiacov. A rovnako škandalózny, ako ich vzťah, bol rozchod. Zdá sa, že v tomto prípade nie chlap, ale žena, stále nevedela, čo chce. 

Prečítajte si: Prvé dovolenky svetových hviezd: Kam sexi krásky vycestovali za exotikou a slnkom?

Bradley Cooper

Hollywoodsky lámač ženských sŕdc Bradley Cooper síce patrí medzi najobsadzovanejších hercov súčasnosti, no v súkromí také šťastie nemá. K oltáru sa ho podarilo uhnať zatiaľ len herečke Jennifer Esposito, no aj tá hneď po štyroch mesiacoch z manželstva vycúvala. Neskôr si všetci mysleli, že sa niečo podobné podarí modelke Irine Shayk, no tiež z toho nič nebolo. Teda len ich spoločná dcérka. Že by bol nakoniec problém v samotnom fešákovi? 

Jennifer Lopez

Latino diva má za sebou hneď niekoľko nevydarených manželstiev. To najkratšie však bolo s tanečníkom Crisom Juddom, s ktorým sa spojila v práci, no manželmi nakoniec boli tiež len pár mesiacov. Tento rok mala mať ďalšiu, tretiu svadbu, no zatiaľ sa nekonala. Dočká sa teda Jennifer Lopez tiež svojho rozprávkového konca? 

Mohlo by vás zaujímať: 50-tničky, ktoré patria medzi tzv. šoubiznisové zlatíčka: Čo robí tieto hollywoodske ženy také obľúbené?

Kim Kardashian 

Fraška v podobe manželstva slávnej reality hviezdičky Kim Kardashian s upadajúcou basketbalovou hviezdou zapĺňala médiá dlhšie, ako trval samotný ich zväzok. Ich číslo? 72 dní! Presne toľko potrebovala Kim na to, aby zistila, že vlastne pani Humphriesovou nechce byť. Ale na rekord to stačilo aj tak. Teraz už je šťastne vydaná pani Kardashian-West a možno i budúca "pani prezidentová".

 

Britney Spears 

A víťazkou sa stáva... Britney Spears, ktorú nedokázala ani samotná Kim prekonať. Britney si v roku 2004 vzala svoju školskú lásku, Jasona Alexandra. Znie vám to až príliš romanticky? Tak vás hneď vyvedieme z omylu. Ich 55-hodinové, áno, len hodinové manželstvo vzniklo spojením nadmerného požitia alkoholu a Las Vegas. A romantika je zrazu fuč...

Neprehliadnite: Veľké šance im nedávali, no stále sú spolu: V čom sa líši DiCapriova o polovicu mladšia láska od jeho bývalých?