Presunúť na hlavný obsah

Stane sa Kim Kardashian prvou dámou? Vplyvná rodina má v pláne vyhrať prezidentské voľby

Zahraničné celebrity

Rodina Kardashian je známa škandálmi, aké vo svete šoubiznisu azda nemajú obdobu. Napriek tomu sa s manželom usiluje o dôležitú pozíciu - stať sa prezidentským párom.

Aj keď sa väčšina celebrít snaží od politiky dištancovať, rodina Kardashian sa tohto pravidla nedrží, práve naopak. Okrem toho, že Kim a Kanye verejne vyjadrili podporu súčasnému americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi, sa s predstaviteľom Spojených štátov dokonca osobne zopárkrát stretli. Možno práve to Kanyeho podporilo v tom, aby skúsil kandidovať na prezidenta aj on.

„Musíme naplniť prísľub Ameriky tým, že budeme veriť v Boha, zjednotíme našu víziu a budeme budovať našu budúcnosť. Kandidujem za prezidenta Spojených štátov," prezradil raper na sociálnej sietí s tým, že nad týmto uvažuje už tri roky. Myšlienka na kandidatúru prišla úplne spontánne po tom, ako sa sprchoval. „Vymýšľal som v sprche rýmy. Zrazu mi napadlo - mal by som kandidovať na prezidenta. Začal som sa úplne hystericky smiať,“ priznal Kanye ďalej a dodal, že jeho najväčším podporovateľom je práve jeho žena, Kim Kardashian. Tá sa v poslednej dobe venuje ľuďom, ktorí sú odsúdení za užívanie drog. Na prestížnej univerzite dokonca študuje právo.

Prečítajte si aj: Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou?

Jasná vízia

Aj keď kandidatúru na hlavu štátu Kanye ohlásil už pred niekoľkými rokmi, zdá sa, že tentokrát to myslí smrteľne vážne. Okrem bilboardu má už aj jasný plán, čo by ako prezident schválil a neštíti sa o tom hovoriť verejne. Pre americký magazín Forbes priznal, že je napríklad ostražitý voči vakcinám proti koronavírusu. „Chcú do nás vložiť čipy, chcú robiť všetko to, aby sme nemohli prekročiť nebeské brány. Je mi to ľúto, no títo ľudia majú v sebe diabla,'' prezradil v rozhovore Kanye, ktorý len pred niekoľkými týždňami tvrdil, že koronavírus sám prekonal - a tým pádom by s tým nemal mať problém nikto.

Napriek tomu, že je sám černochom, má však zvláštne postoje na minulosť. „Byť otrokom bola voľba,'' uviedol ďalej na margo minulosti a toho, že černosi nemajú do dnešného dňa rovnaké práva. Ako však uviedol, všetko skôr necháva na Boha a určite chce pomocou neho riadiť Spojené štáty. Aj keď sám nikdy v živote nevolil, rodina verí, že by mal šancu uspieť a vplyvná rodina by sa tak presťahovala zo slnečného Los Angeles do Bieleho domu vo Washingtone. 

Neprehliadnite: Vydala sa za 90-ročného, pred synom pózovala v bikinách: Profesionálna zlatokopka, ktorá sa zapísala do dejín