Presunúť na hlavný obsah

Vydala sa za 90-ročného, pred synom pózovala v bikinách: Profesionálna zlatokopka, ktorá sa zapísala do dejín

Zahraničné celebrity

Meno Anna Nicole Smith sa v Hollywoode spája s vypočítavosťou a túžbou zbohatnúť. Niet sa čomu čudovať - Anna, vlastným menom Vicky, bola pre istý životný štandard schopná urobiť čokoľvek.

Život blonďavej playmate nebol nikdy ideálnym. Už od destva sa o ňu totiž nezaujímal otec, a tak sa o o ňu na striedačku starala mama a neskôr starí rodičia. Už v 14-tich rokoch sa kontroverzná modelka, vlastným menom Vickie Lynn Hogan, rozhodla ukončiť svoje štúdium na strednej škole a začala sa pokúšať o lepší život. Zamestnala sa ako časníčka v malom podniku, kde sa spoznala so svojím prvým manželom Billom Smithom a ako 17-ročná už stála pri oltári a sľubovala vernosť. O pár mesiacov na to sa im narodil syn. Po ôsmich rokoch spolužitia sa však ich vzťah rozpadol.

Po rozvode si Vicky nechala spraviť silikóny a svoju veľkosť podprsenky vymenila o tri väčšie čísla. Hneď po tom sa jej začalo dariť - na titulku Playboya si ju vybral samotný Hugh Hefner, objavila sa v kampani značky Guess a podarilo sa jej získať slávu. Ani to však nestačilo na to, aby si žila životom, aký si vysnívala - a tak sa rozhodla pracovať ako tanečníčka v striptízovom klube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa cinema, celebrities & couture (@film.bvby),

Mohlo by vás zaujímať: Skutočný dôvod rozvodu Angeliny a Brada: Zahŕňal ju kvetinami, no zároveň bojoval s ich problémami

Osudové stretnutie

Práve tam sa jej život zmenil o 180 stupňov. Jedného dňa sa totiž do klubu zatúlal 89-ročný obchodník Howard Marshall, ktorému zomrela manželka. Blonďavá kráska ho očarila už od prvého okamihu, a tak si po skončení jej vystúpenia priplatil špeciálny tanec. Aj keď to bolo spočiatku Anne divné, neskôr sa na to začala pozerať inak a vek jej klienta jej vôbec nevadil. Chýry hovoria o tom, že už vtedy spolu strávili prvú spoločnú noc. Keď sa ráno Anna sťažovala na to, že musí ísť opäť do práce, bohatý dedko jej dal niekoľko tisíc dolárov a povedal, že už nikdy nebude musieť pracovať. Sexbombu, ktorá sa nebála odhaľovať ani pred vlastným synom, chcel mať totiž len pre seba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lost In History (@lostinhistorypics),

To však zďaleka nebol jediný darček, ktorý Anna od Howarda dostala, práve naopak. Za čas, ktorý sa poznali, dostala dary v hodnote niekoľko milión dolárov - patrili medzi ne domy, ranč či drahé šaty. Napriek vyše 60-ročnému rozdielu playmate tvrdila, že je s boháčom z lásky, dokonca sa netajila ani ich spoločným sexuálnym životom, čo mnohých pobúrilo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Esperanza Berrocal (@ebdchr),

Najväčší šok však prišiel, keď sa blondína za Howarda Marshalla predsa len vydala. Na svadobných snímkach, ktoré obleteli celý svet, na svojho manžela pozerá s odporom a nechuťou. Hneď po obrade z vlastnej svadby aj zmizla, nakoľko vraj utekala na fotenie. Viacerí svedkovia však priznali, že ju videli plakať na lavičke v meste. Nebola sama - na svadbe plakal aj Howard, ktorý sa cítil opustený.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa OctopodArt (@octopodart),

Prečítajte si: Priateľka Brooklyna Beckhama má za sebou niekoľko plastík, s prvou začala už v 17-tich: Spoznali by ste ju bez nich?

Z dedičstva nedostala nič 

Napriek tomu, že bola Anna po boku svojho druhého manžela až do poslednej minúty, z dedičstva nedostala ani cent. Marshall ju totiž vo svojej poslednej vôli nespomenul - a napriek tomu, že o jeho majetok bojovala zo všetkých síl, súd jej návrh neprijal. Aj vďaka tomu sa Anne zrútil svet. Okrem toho, že bola pred celým svetom známa ako zlatokopka, ktorá v podstate nedostala ani cent, sa vyrovnávala so smrťou svojho syna z prvého manželstva, ktorý sa predávkoval. Po niekoľkých mesiacoch trápenia ju našli mŕtvu v hotelovej izbe. Dôvodom bolo taktiež predávkovanie liekmi.

- Najčítanejšie -