Presunúť na hlavný obsah

Plavková inšpirácia v podaní celebrít: V akých plavkách vyraziť na pláž podľa typu postavy?

Zahraničné celebrity

Známe hviezdy si tiež užívajú možnosť tráviť voľný čas na pláži či pri bazéne. A aké kúsky si pri tejto príležitosti obliekajú?

Margot Robbie

Nemá dokonalú postavu a nevadí jej to. Margot Robbie, najväčší hollywoodsky miláčik súčasnosti miluje klasiku a to aj v podobe bikín. Jednoduchosť je jej najbližšia a vie, že tá dokáže zamaskovať akýkoľvek nedostatok a zároveň vám neuberie na šarme. Ak nemáte ploché bruško či boky ako Venuša, siahnite po športovejších strihoch, ktoré majú nádych elegancie, ako v tomto prípade. 

Mohlo by vás zaujímať: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

Kim Kardashian

Kto iný by mal udávať v tomto smere trendy, ak nie práve Kim Kardashian? Módna ikona posledných rokov, ktorá čokoľvek, čo dá na seba, premení na horúci trend. Na niekom inom by podobný kúsok pôsobil možno lacno. Ale nie na nej, Kim predá všetko. A tieto plavky by ste mali skúsiť aj vy. Vyniknú práve na ženách s postavou "krv a mlieko", ktoré sa nehanbia za kilo navyše a sú si vedomé svojej ženskosti. 

Emily Ratajkowski

Obdarená modelka Emily Ratajkowski vyvracia tvrdenie - že trojuholníkové bikiny sú len pre ženy s malým poprsím. Krásne vyniknú aj na obdarenejších ženách. Len si treba pomôcť malým trikom, vďaka ktorému budú plavky tohto typu držať lepšie - šnurovaním pod prsiami. Zaujímavý trend, ktorý bude zaručene hitom pláží. 

Neprehliadnite: Najprestížnejšie modelky sveta si prešli viacerými plastikami. Pozrite sa, ako vyzerali predtým, než vystúpili na mólo

Hailey Bieber

Hlavne žiadna nuda. Tú manželka Justina Biebera, Hailey Bieber rozhodne nemusí. I ona je považovaná za jednu z najväčších ikon súčasnosti a preto mnoho žien a dievčat kopíruje jej štýl. A vlastne prečo aj nie. Sympatická blondína má vycibrený vkus a presne takéto plavky - klasické bikiny oživené o netypický vzor či farebnú kombináciu, sú "must-have" každej ženy. Bez ohľadu na typ postavy. 

Alessandra Ambrosio

Malé prsia? Žiadny problém. Stačí správnych strih, v tomto prípade voľte "podprsenkový" košíček a nejaké tie ozdoby, napríklad volániky. Dokonalo pozdvihnú a opticky zväčšia vaše poprsie. Takýmto trikom si pomáha aj krásna modelka Alessandra Ambrosio. Po dvoch deťoch jej vďaka tomuto typu plaviek poprsie dokonalo vynikne. 

Prečítajte si: Z dcéry Paula Walkera je krásna žena. Pozrite sa na Meadow, ktorá sa živí ako modelka

Joy Corrigen

Modelka Joy Corrigen dokazuje, že i plavky môžu byť zábavné - vtipné nápisy a popisky na správnych miestach, vám tiež môžu opticky pridať na objeme poprsia či zadku. Preto, ak chcete trochu "oklamať" okolie a neberiete sa príliš vážne, siahnite po takýchto kúskoch. Nikto tým pádom nebude riešiť nejaké nedostatky. Všetci ocenia skôr to, že sa neberiete vážne. 

Aké plavky nosíte radšej?

spolu hlasovalo 195 ľudí

Celé
59

- Najčítanejšie -