Presunúť na hlavný obsah

Mysleli si, že je podvádzaná, ona však bola v radostnom očakávaní. Hollywoodska kráska porodila bábätko

Zahraničné celebrity

Len prednedávnom svet špekuloval o tom, či Justin Timberlake podvádza svoju krásnu manželku. Dvojica nielenže krízu ustála, ale zároveň sa postarala o obrovské prekvapenie.

Príbeh lásky hollywodského páru začal ešte v roku 2007 na odovzdávaní cien. Dvojica si okamžite padla do oka a začala spolu flirtovať, no napriek tomu po slávnostnej ceremónii každý odišiel svojou vlastnou cestou. Justinovi Timberlakovi to však nedalo, a tak si zistil číslo na Jessicu a takmer okamžite po príchode domov ju pozval na rande. Netrvalo dlho a dvojica sa dala dokopy.

Aj ich vzťah mal však spočiatku trhliny. Jednou z nich bolo randenie na diaľku, nakoľko sa Justin v tom období nachádzal na turné. „Nebozkávali sme sa poriadne dlho, nakoľko bol na koncertnej šnúre. Telefonovali sme spolu ako tínedžeri,'' s úsmevom si zaspomínala na toto obdobie Jessica v americkej šou. Práve nekonečné telefonáty a smskovanie im však pomohlo vybudovať priateľstvo - čím ich vzťah získal na sile. 

Prečítajte si: Najkratšie manželstvá Hollywoodu: Tieto dvojice si vyrobili svetovú hanbu, ktorá žena bola vydatá len 55-hodín?

Dvojica sa však znenazdajky po štyroch rokoch rozišla. Napriek tomu sa ani jeden z nich hanlivo nevyjadroval o tom druhom a obidvaja neustále tvrdili, že sa rozhodli ostať priateľmi. Už po troch mesiacoch sa však všetko zmenilo - ich priateľstvo opäť prerástlo do lásky. Justin v tom momente neváhal a o niekoľko týždňov na to Jessicu požiadal o ruku. Rozprávková svadba prebehla v Taliansku a o pár rokov na to privítali na svete synčeka Silasa Randalla.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Biel (@jessicabiel),

Utajené tehotenstvo a údajná nevera

Pár na seba dlhé roky nepútal pozornosť. Na rozdiel od iných šoubiznisových manželstiev totiž žijú usporiadaným životom a škandály sa im vyhýbali na míle ďaleko. Výnimkou bol minulý december, kedy Justina načapali paparazzi prechádzať sa so svojou hereckou kolegyňou Alishou Wainwright. Na tom by nebolo nič podozrivé, ak by sa dvojica nedržala za ruky a nemala k sebe poriadne blízko. Už v tom čase bola Jessica tehotná, a tak pre ňu museli byť paparazzi snímky poriadnym šokom. Justin však priznal chybu a verejne sa ospravedlnil. 

„„Snažím sa držať od klebiet čo najviac, ale kvôli svojej rodine mám pocit, že je dôležité zaoberať sa nedávnymi klebetami, ktoré ubližujú ľuďom, ktorých milujem. Pred niekoľkými týždňami som prejavil zlý úsudok - ale dovoľte mi vyjasniť - nič sa nestalo medzi mnou a mojou hereckou kolegyňou. V tú noc som príliš pil a ľutoval som svoje správanie. Mal som to vedieť lepšie. Takýmto príkladom nechcem byť pre svojho syna. Ospravedlňujem sa svojej úžasnej manželke a rodine za to, že museli prežiť túto trápnu situáciu, a zameriavam sa na to, aby som bol najlepším manželom a otcom...“ priznal na sociálnej sieti Justin a kto vie, či práve toto nebol jeden z dôvodov, prečo sa o radostnú novinu so svetom nepodelili. Dieťatko, ktorého pohlavie zatiaľ nie je jasné, sa narodilo začiatkom minulého týždňa. Jessica už od marca nezverejňovala žiadne fotografie, ktorými by mohla niečo prezradiť. Nepochybne jej k tomu pomohla aj karanténa, ktorá v Spojených štátoch stále prebieha...

Neprehliadnite: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

- Najčítanejšie -