Presunúť na hlavný obsah

Obdivujeme ich v časopisoch, ale ich krása nie je od prírody: Tieto bohyne podvádzajú úpravami neustále

Zahraničné celebrity

Nedajte sa oklamať. Dokonalosť je niečo, čo nikdy neexistovalo a ani existovať nebude.

Zbohom prirodzensoť

Bella Hadid je momentálne jednou z najžiadanejších modeliek súčasnosti. Či sa dostala na vrchol vďaka menu alebo kráse je síce otázne, ale čo je jasné, že si ku kráse dopomohla. Len 23-ročná modelka si pred pár rokmi dala upraviť zopár vecí. Jedna plastika sem, druhá plastika tam... Dnes sú už kozmetické vylepšenia skalpelom priam rutinou a hlavne u mladých dievčat snažiacich sa zaujať a preraziť. Navyše, ak túžite vystúpiť z tieňa slávnejšej sestry, musíte si pomôcť, ako sa len dá. Zatiaľ čo Gigi krvopotne obhajuje, že aj so svojou, vraj nie príliš vhodnou postavou a čistou prirodzenosťou, môže byť prvotriedna runway modelka, mladšia Bella sa môže pýšiť hneď niekoľkými vylepšeniami.  Zväčšené pery, užšie lícne kosti a aj úprava nosa. Zdá sa, že narozdiel od Gigi si na prirodzenosť nepotrpí. 

Prečítajte si: Mysleli si, že je podvádzaná, ona však bola v radostnom očakávaní. Hollywoodska kráska porodila bábätko

Žena dvoch tvárí

Manželka Justina Biebera Hailey Bieber si tiež prešla premenou vzhľadu. A tiež v mladom veku. Ak by ste čakali, že je 100%-tne spokojná s tým, ako vyzerá, prerátali by ste sa. Okrem toho, že má značné plastiky tváre, stále jej to nedá a i svoje fotky na sociálnych sieťach si doupravuje, tým pádom sú  často vzdialené od reality a reálne vzhľadu mladej hviezdy.  Dnes sa na seba  podobá čoraz menej a menej... Ale väčšie úpravy na svojom vzhľade popiera a pripisuje ich procesu prirodzeného starnutia. Tak či onak, Hailey tieto premeny tiež veľmi nelichotia. A na fotkách od paparazzov a tých, ktorými sa pýši ona, nájdete nejeden rozdiel...

Neprehliadnite: Najkratšie manželstvá Hollywoodu: Tieto dvojice si vyrobili svetovú hanbu, ktorá žena bola vydatá len 55-hodín?

Hlavne menšie líčka

Známa švédska modelka Elsa Hosk, ktorá už roky tvárou Victoria´s Secret sa pôvodne chcela stať športovkyňou. No basketbal nakoniec vymenila za niečo iné. Na na prvé miesto sa dostal modeling. Zdá sa, že práve toto bola jej najlepšia voľba. Napriek prirodzenej kráse si aj ona dopomohla k lepším ponukám úpravami - nechala si zvýrazniť lícne kosti a upraviť pery. Práve tvár je to, na čom si mladá modelka zakladá. Vďaka severským koreňom má skutočne neobyčajný vzhľad, i keď, bohužiaľ, ten nie je tiež dielom prírody. Myslite teda na to, keď najbližšie budete prezerať nejaký katalóg s modelkami. 

Aj ikona podvádza

Adriana Lima. Meno, ktoré v módnej brandži malo silu niekoľko dekád a stále ju má. Jedna z najkrajších  modeliek sveta si k sebavedomiu a k lepšiemu výzoru dopomohla už na začiatku kariéry. Adriana si okrem zväčšenia poprsia dala upraviť aj pery - konkrétne hornú, ktorá bola oproti dolnej príliš úzka. A otázne je, či nemá tiež upravené lícne kosti. Oproti fotkám z minulosti pôsobí takmer 40-ročná modelka značne štíhlejšie v tvári a lícne kosti sp oveľa výraznejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe