Presunúť na hlavný obsah

Detské izby známych tvárí majú niečo spoločné: Tohto trendu by ste sa mali držať pri zariaďovaní aj vy

Slovenské celebrity

Monika Bagárová, Dominika Navara Cibulková aj Mária Čírová ukázali fanúšikom, ako vyzerajú detské izby ich ratolestí. A zopár vecí majú spoločných.

Asi každá mamička pozná tú radosť, keď dokončí zariaďovanie izby pre svoje dieťa. Všetko je krásne, tip-top. Podobne na tom boli aj známe tváre. Niektoré nechali svojich fanúšikov dokonca nahliadnuť do kráľovstva svojich potomkov. A tak vďaka tomu môžeme vidieť, že sa viaceré celebritné mamičky držali toho istého trendu

Minimalizmus

Žiadne preplácané tapety, rôzne farby na každej stene či viacfarebný nábytok. Naopak. Väčšina celebritných matiek ako Dominika Navara Cibulková, Jasmina Alagič Vrbovská či Monika Bagárová, sa pri zriaďovaní snažili do detskej izby vniesť závan minimalizmu, jednoduchosti, no roztomilosti zároveň. 

Dominika Navara Cibulková si dokonca na zariaďenie izby pre syna Jakubka najala jednu z najznámejších slovenských interiérových dizajnérov Romi Klimekovú. O tom, ako vyzerá Jakubkovo kráľovstvo, sa môžete dočítať v tomto článku: Neobyčajná detská izba na mieru: Známa dizajnérka ukázala, ako vyzerá kráľovstvo syna Dominiky Cibulkovej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa R O M i K L i M E K O V A (@romiik),

Podobným smerom sa vybrala aj Mária Čírová. Rovnako ako Dominika, aj ona pre svojho synčeka zvolila veci v neutrálnych farbách, prevažne v šedej a bielej. A práve toto je top trendom v oblasti doplnkov do detských izieb. Práve šedá a všetky jej odtiene sú totiž veľmi ľahko kombinovateľné. Či máte dievčatko alebo chlapčeka. Stačí k nej pridať zopár výraznejších prvkov a máte čistý, minimalistický štýl, ktorý sa vám nezunuje a môžete ho použiť aj pri ďalšom potomkovi. 

Neprehliadnite: Najspokojnejšie páry nášho showbiznisu: Tieto dvojice objavili čaro spokojného a šťastného života

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

A to, že šedá a minimalizmus ako taký, vedie v tomto smere, svedčí aj fotka z izby Rumi, dcérky Moniky Bagárovej. Opäť na nej vidieť kombináciu ružovej-bielej a šedej. Nič viac totiž ani nepotrebujete. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

A do šedých odtieňov sa zamilovala aj Jasmina Alagič Vrbovská. I jej syn má izbu vybavenú v týchto odtieňoch. A nielen izbu. Jasmina sa drží šedej aj pri kočíku a výbavičke ako takej. Ak teda čakáte prírastok do rodiny a rozmýšľate nad tým, ako zariadiť izbu, práve fotky od známych osobností by vám mohli byť inšpiráciou. 

Mohlo by vás zaujímať: Vlasový chameleón Jasmina Alagič Vrbovská: Pred rokmi by ste ju asi nespoznali

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe