Presunúť na hlavný obsah

Miss Slovensko 2020: Novou kráľovnou krásy je táto okúzľujúca blondínka z Bratislavy

Slovenské celebrity

Jubilejný 25. ročník súťaže krásy Miss Slovensko 2020 pozná svoju novú úradujúcu kráľovnú. Z víťaznej korunky sa teší finalistka č. 8 Leona Novoberdaliu z Bratislavy.

Jubilejný 25. ročník súťaže krásy Miss Slovensko je prvou väčšou udalosťou, ktorá sa po období odmlky spoločenských akcií uskutočila. Súťaž krásy, ktorá má u nás i vo svete každoročnú tradíciu, sa kvôli pandémii koronavírusu po prvý raz uskutočnila v lete a bez divákov. Živým prenosom nás sprevádzala ostrieľaná moderátorská dvojica, Milan Zimnýkoval a Marián Čekovský. 

Takto to vyzeralo tesne pred finále: 12 pôvabných finalistiek Miss Slovensko 2020: Ktorá má podľa vás najväčšiu šancu získať korunku kráľovnej?

Novým riaditeľom súťaže krásy Miss Slovensko 2020 sa stal od tohto roka Michael Kováčik. Jeho meno vám však nie je neznáme, Michael totiž niekoľko rokov pôsobí ako módny návrhár a oblieka známe česko-slovenské krásky, medzi nimi aj významné missky ako Karolínu Chomistekovú (predošlú riaditeľku súťaže, pozn. Redakcie), Anetu Vignerovú a mnohé ďalšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miss Slovakia (@missslovensko),

Súťaž krásy je vždy prepojená aj s charitatívnym účelom, tentokrát vyzbierané prostriedky smerujú nadácii Plamienok, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej/hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva pre deti a ich rodiny.

Kráľovná krásy a nová Miss Slovensko 2020 

Dvanásť finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2020 zabojovalo o titul kráľovnej krásy. Korunka na hlave tej najkrajšej sa nakoniec ušla finalistke č. 8 Leona Novoberdaliu z Bratislavy.

Blahoželáme!

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu (finalistka č. 8)

I. vicemiss Viktória Podmanická (finalistka č. 12)

II. vicemiss Kristína Víglaská (finalistka č. 2)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miss Slovakia (@missslovensko),

Mohlo by vás zaujímať: Z archívu: Československá Miss Ivana Christová oslavuje 50: V 89 vyzerala ako jej dcéra dnes a takáto vtedy bola Verešová 

Páči sa vám nová kráľovná krásy Miss Slovensko 2020?

spolu hlasovalo 1413 ľudí

Áno
212
Nie
1201

- Najčítanejšie -