Presunúť na hlavný obsah

12 pôvabných finalistiek Miss Slovensko 2020: Ktorá má podľa vás najväčšiu šancu získať korunku kráľovnej?

Slovenské celebrity

Predstavujeme vám 12 pôvabných finalistiek Miss Slovensko 2020, ktoré už tento piatok zabojujú o korunku krásy. Ktorá by ju podľa vás mala získať?

Finálový večer 25. ročníka Miss Slovensko 2020 sa uskutoční už tento piatok v živom prenose. Diváci tak budú môcť spoznať finalistky súťaže viac podrobnejšie a vychutnať si atmosféru večera v spoločnosti tých najkrajších dievčat zo Slovenska.

Prečítajte si: Z archívu: Československá Miss Ivana Christová oslavuje 50: V 89 vyzerala ako jej dcéra dnes a takáto vtedy bola Verešová

Niektoré dievčatá už skúsenosti s modelingom majú, iné len túto oblasť majú pred sebou, no už teraz majú skúsenosti v rámci príprav s profesionálnym fotením a prípravou. O tom, že Slovenky patria medzi najkrajšie a najpôvabnejšie ženy vo svete, sme sa už neraz presvedčili a jubilejný 25. ročník poukazuje na skutočne silnú zostavu dievčat pod vedením nového riaditeľa súťaže, Michaela Kováčika. Ten vystriedal po rokoch bývalú riaditeľku súťaže Karolínu Chomistekovú. Mimochodom Karolína vyhrala Miss Slovensko 2013.

Miss Press 2020

Dnes sme spoznali, ktorá z dievčat zaujala novinárov najviac a získala najvyšší počet hlasov. Miss Press 2020 sa stala finalistka č. 5, Melanie Theresa Beňková.

Neprehliadnite: Slávny fotograf nafotil skupinu mladých dievčat, následne ich poprosil o jednu vec. Ďalší dôkaz, že žijeme v pomýlenej dobe

Dvanásť pôvabných finalistiek, ktoré zabojujú o titul Miss Slovensko 2020

Víťazka 25. titulu MISS SLOVENSKO získa postup na Miss World 2020 a množstvo hodnotných cien. Ktorá z dvanástich finalistiek má podľa vás najväčšie šance uspieť a stať sa kráľovnou krásy?

1. Natália Vohláriková, Šintava, 18 rokov


2. Kristína Víglaská, Zvolen, 20 rokov


3. Kristína Kramárová, Trenčín, 23 rokov


4. Lucia Jesenská, Vrútky, 18 rokov


5. Melanie Theresa Beňková, Borský Mikuláš, 19 rokov


6. Ivana Zvaríková, Banská Bystrica, 19 rokov


7. Natália Lopašovská, Sereď, 21 rokov


8. Leona Novoberdaliu, Bratislava, 22 rokov


9. Vanessa Šabíková, Hronský Beňadik, 20 rokov


10. Alexandra Svrčková, Prievidza, 20 rokov


11. Viktória Špotáková, Marianka, 20 rokov


12. Viktória Podmanická, Banská Bystrica, 18 rokov

Ktorá z finalistiek má podľa vás najväčšie šance získať titul kráľovnej krásy Miss Slovensko 2020?

spolu hlasovalo 1267 ľudí

- Najčítanejšie -