Presunúť na hlavný obsah

Začať sa udržiavať vo forme po 35-tke je pomerne neskoro: Na toto nedá dopustiť Simona Brnová už roky

Slovenské celebrity

Nádherná dvojnásobná mama, podnikateľka Simona Brnová, roky vyzerá skvele. A presne vie, ako sa udrživať vo forme. Nám prezradila svoje tipy a triky, ako na to.

Udržiavať vo forme sa môžete aj bez drastických diét a značných obmedzení, len treba nájsť tú správnu, vlastnú cestu

Všetky ženy veľmi dobre vedia, že zhodiť pár kíl, keď má človek 18, či 20 je veľký rozdiel, ako keď sa o to snažíme po tridsiatke. Nejako to nepustí.

Áno, vek aj v tomto zohráva dôležitú úlohu, samozrejme materstvo tiež, no v žiadnom prípade to nie je prekážkou, aby ste sa vo vlastnom tele cítili sexi, príťažlivo a vyzerali ako bohyne. Jasným dôkazom toho je aj nádherná Simona Brnová. Hoci je mamou dvoch detí, má vlastný biznis, vyzerá stále neuveriteľne. Treba sa však o svoje telo začať starať, čo najskôr. Ono vám to potom dvojnásobne vráti.

"O svoje telo sa starám viac-menej odkedy som začala s modelingom a odkedy som bola na súťaži Miss Slovensko, čiže od približne 17-18 rokov. Samozrejme, vtedy je asi jednoduchšie udržiavať si štíhlu líniu."

"Kedysi stačilo pár dni vyradiť sladké a hneď to išlo samé dole. Teraz to také jednoduché nie je aj cvičiť musím, určite viac ako predtým, ale je to prirodzené. Ja som vďačná aj za svoje gény, pretože na to, že mám dve deti a plus mínus 35 (smiech), tak stále sa udržiavam vo forme, bez nejakých drastických obmedzení alebo potenia sa v gyme denno-denne."

Takto to vyzeralo tesne pred finále: 12 pôvabných finalistiek Miss Slovensko 2020: Ktorá má podľa vás najväčšiu šancu získať korunku kráľovnej?

"U mňa je základ úspechu asi to, že všetko beriem s mierou. Čím som staršia, tým viac a tým radšej si vychutnávam dobré jedlo. Milujem napríklad rezne a kto ma pozná vie, že bez hranoliek to nikdy nie je ono (smiech). Takže ja sa v jedle naozaj nejak extra neobmedzujem. Snažím sa jedine obmedziť sladké, čo je tiež moja veľká slabosť. Cvičím 2-3x týždenne, ale v lete mám vždy pauzu, užívam si dovolenky, dobré jedlo, občas aj vínko a vôbec neriešim cvičenie. Nadbehla som si to na jar a zase to dobehmem na jeseň."

Nezabúdajte na svoj jedálniček a pokožku - to ako sa k sebe správate a čo si do tela dávate, sa vždy odzrkadlí

Mnohé ženy, v procese toho, ako riešia postavu, zabúdajú na starostlivosť o pleť a takisto, na to čo do svojho tela dávajú. "O pleť sa starám, či je leto, či zima. Snažím sa chodiť na pravidelne ošetrenia hydratácie. Nedám dopustiť na hydrofacial, je to vynikajúca procedúra, ktorú odporúčam každej žene. Výsledky sú hneď viditeľné a účinok je úžasný."

Mohlo by vás zaujímať: Z archívu: Československá Miss Ivana Christová oslavuje 50: V 89 vyzerala ako jej dcéra dnes a takáto vtedy bola Verešová

"Čo sa týka stravovania. Ja napríklad začínam deň pohárom teplej vody a lyžičkou olivového oleja. Snažím sa vypiť naozaj viac vody, hneď na štart, je to veľmi prospešné pre telo." Nezabúdajte, že celková krása je komplex drobností, ktoré robia ženu výnimočnou. Počnúc vnútornou harmóniou až po zovňajšok.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe