Presunúť na hlavný obsah

Inšpirujte sa známymi Slovenkami. Pozrite si najštýlovejšie účesy tohto leta

Slovenské celebrity

Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Vedia to aj známe slovenské krásky, ktoré sa o svoju hrivu príkladne starajú a z času na čas im doprajú potrebný refresh.

Mária Zelinová

Moderátorka je povestná svojou hustou hrivou. Už dlhé roky je verná blond farbe vlasov a niekoľko mesiacov aj romantickým vlnám, ktoré jej korune krásy dodávajú objem. Toto leto sa však aj ona odhodlala zaexperimentovať „Chcela som zmenu, na ružovú hlavu som odvahu nemala, na ofinu áno,'' napísala k fotografii s novým účešom. Ktovie, možno po všetkých komplimentoch, ktoré minimálne na sociálnych sieťach dostala, si nechá odfarbiť všetky vlasy. Nepochybne by jej pristalo aj to.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@mariazelinova),

Ronie

Na podobnú zmenu imidžu sa odhodlala aj mladá slovenská speváčka, ktorú verejnosť registruje pod prezývkou Ronie. Tá si však zvolila presne opačne - svoje tmavé vlasy si nechala vpredu presvetliť. Nevieme, či sa inšpirovala miliardárkou Kylie Jenner, ktorá si taktiež pred pár týždňami zvolila tento typ účesu, alebo išlo o spontánne rozhodnutie. Každopádne nemožno pochybovať o tom, že vyzerá minimálne tak dobre, ako hollywoodska hviezda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa RONIE (@ronieofficial),

Prečítajte si: Najkrajšie plavky Sloveniek v lete 2020: Lucia Javorčeková ako grécka bohyňa, Andrea Verešová kráľovnou bikín

Tatiana Žideková

Fitneska influencerka Tatiana Žideková je známa svojím aktívnym životným štýlom. Keď práve necvičí, venuje sa svojmu snúbencovi a malej dcérke Vaneske, a tak nečudo, že si na tieto letné dni volí praktické, no napriek tomu štýlové účesy. Medzi jej obľúbené patria boxerské vrkoče, ale aj pevný, upravený drdol či vlasy vypnuté po bokoch. Práve Tatiana je dôkazom toho, že ak si k účesu zvolíte správny makeup a doplnky, zmeníte dievčenský vzhľad na vzhľad divy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

/a>

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Martina Grešová

Slovenská módna návrhárka je už roky verná svojej svetlej gaštanovej farbe vlasov. Čo sa však rozhodla zmeniť je strih - len nedávno si dala vlasy podstrihnúť po plecia. Táto zmena jej mimoriadne prospela a pridala jej na kráse. Napriek tomu si však z času na čas Martina dá príčesky, aby mala opäť naspäť svoje krásne dlhé vlny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Belvoir Boutique (@kdebolotambolo),

Natália Germáni

Slovenská herečka zmenila farbu vlasov len pred niekoľkými dňami. Urobila tak kvôli pripravovanému filmu, v ktorom si zahrá hlavnú rolu. „Je to súčasť, je to výzva a ja som vďačná za to, ze mi toto povolanie prináša aj týmto smerom úplne nové pocity vnímania seba. Aj cez také možno povrchné maličkosti ako je napríklad zmena vlasov. Keď na seba hľadím v zrkadle, necítim sa zatiaľ veľmi ako Natália,'' napísala k fotke s tmavými vlasmi a my musíme dodať, že jej to veľmi pristane. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Germáni (@natalagermani),

Neprehliadnite: Dovolenka podľa známych osobností: Dara s dcérkou sa vybrali do Talianska, prezidentka Čaputová ide príkladom

Katka Jakeš

Bývalá tanečnica a podnikateľka Katka Jakeš sa rozhodla pre ofinu začiatkom leta. Napriek tomu, že sa stretla s mnoho negatívnymi reakciami, sama si zmenu pochvaľuje. „Pre mna to bolo veľké odhodlanie, bola som zvedavá, aké to bude. S výsledkom som bola spokojná, a chcela som si tú dočasnú zmenu užiť,'' priznala na sociálnej sieti. Podľa nášho názoru sa Katke ofina hodí, čo myslíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

/a>

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes),

 

- Najčítanejšie -