Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie plavky Sloveniek v lete 2020: Lucia Javorčeková ako grécka bohyňa, Andrea Verešová kráľovnou bikín

Slovenské celebrity

Vybrali sme najzaujímavejšie plavky posledných dní, v ktorých sa predviedli tie, ktoré naplno ovládajú svet sociálnej siete Instagram. Práve tam sa rodí množstvo inšpirácie, tak sa poďte s nami na ne pozrieť.

Niektorým ženám sadnú plavky najrôznejších strihov, iné musia hľadať ten najsprávnejší strih pre svoje proporcie. Nech je to, ako chce, máme pre vás bohatú nádielku plavkových trendov a strihov, v ktorej toto leto pokračujeme. 

Po akých modeloch a strihoch siahli známe Slovenky, ktoré môžete zároveň vídať na sociálnej sieti Instagram? 

Prečítajte si: Rozhovor: Dara Rolins prezradila, ako sa stará v lete o svoje telo: Má tiež jeden odkaz pre ženy, ktorý si treba vziať k srdcu

Lucia Javorčeková

Klasický trojuholníkový strih, aký zvolila fotomodelka a influencerka Lucia Javorčeková krásne drží a tvaruje proporcie. Brunetka nechala zvýrazniť svoju prirodzenú krásu, vďaka čomu vytvorila súhru s prostredím gréckeho ostrova, na ktorom sa nachádzala. Všimnite si detail spodného dielu nohavičiek – vysoký pás. Na ženách tak sexi, vďaka čomu vyjde do popredia postava presýpacích hodín. V tomto boho looku jej to veľmi pristane, vyzerá doslova ako grécka bohyňa.

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová siahla po nadčasových čiernych plavkách. Niekedy sa nemusíte silou boriť trendmi, postačí úplný základ. To najdôležitejšie, čo na leto potrebujete, je investícia do vašej postavy. Ak s ňou nie ste spokojná, snažte sa to zmeniť, ona vám to raz vráti. Veronika vám môže ísť príkladom, ako skvelo sa dá vyzerať aj keď ste mamou. Hot!

Andrea Verešová

Leto a modelka Andrea Verešová jednoducho idú k sebe a je to nerozlučná dvojica. Pokojne by sme ju mohli korunovať za kráľovnú bikín. Všimnite si doplnok, ktorý si obkliekla na plavky, je to šteklivé, sexi a zároveň vhodné na rozhorúčenú pláž. Jednoducho, leto, ako má byť.

Silvia Križanová

Influencerka Silvia Križanová nás zaujala stylingom k bazénu, v ktorom zvolila plavky, v ktorých sa pohrala s farebnou kombináciou. Ako môžete vidieť, doplnila ich skvelým letným doplnkom v podobe šiltu a vytvorila tým zaujímavý kontrast. Veľmi originálne a svojské. Sisa je známa svojím kladným postojom k zdravému životnému štýlu, čo sa odráža aj na jej držaní tela. 

Inšpirujte sa: Čo na seba počas horúčav? Cibulková po pôrode veľmi chic, wow Zora Czoborová žiarila po boku manžela v týchto šatách

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SISA_KR (@sisa_kr),

Mária Zelinová

Moderátorka a modelka Mária Zelinová siahla po zvieracom motíve, ktorý sa dnes už robieva veľmi s citom. Celé plavky s hlbokým výstrihom pôsobia veľmi sexi a u žien sú čoraz viac obľúbenejšie. Sme si isté, že u mužov v prípade pohľadu na takúto ženu zrejme tiež.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa

- Najčítanejšie -