Presunúť na hlavný obsah

Slovenka, ktorú sleduje vyše milión a pol ľudí: Keď uvidíte tieto zábery, nebudete sa čudovať, že je snom každého muža

Slovenské celebrity

Lucia Javorčeková je stelesnením ženy Venuše, ktorá svojimi krivkami doslova vábi nejedného muža.

Slovenka Lucia Javorčeková ako prvá Slovenka prekročila hranicu milión sledovateľov na Instagrame. Brunetka, ktorej krivky sú doslova stelesnením ženskosti a plodnosti má navyše tvár anjela, čo vytvára hriešne sexi kombináciu. 

Lucia sa živí ako fotomodelka a jej zábery, ktoré zverejňuje nasvedčujú tomu, že sa v tejto úlohe cíti ako ryba vo vode. Leto si užíva na gréckych ostrovoch, ktoré predstavujú v mysliach mnohých žien tie najromantickejšie a najkúzelnejšie miesta na Zemi. 
So svojím priateľom Kristiánom si užili romantiku na Santorini či Zakynthose, pričom sa im podaril aj takýto romantický záber ako z filmu. 

Prečítajte si: Rozhovor: Dara Rolins prezradila, ako sa stará v lete o svoje telo: Má tiež jeden odkaz pre ženy, ktorý si treba vziať k srdcu

Ženské telo doslova ako umelecké dielo

Kristián je umelec a tak sa niet čomu čudovať, že sa chopil šance zvečniť svoju drahú polovičku práve z pozície za objektívom. Obidvaja však majú postavu ako z gréckej mytológie a k sebe ladia ako Yin a Yang. Nič však nie je zadarmo a tento krásny pár na svojich postavách poctivo tvrdo pracuje. Kristián krivky Lucie vníma doslova ako umelecké dielo a svedčia o tom aj fotografie, ktoré pochádzajú z jeho dielne. Luciu už zvečnil nielen na maľbách a obrazoch, ale aj na záberoch práve z dovolenky

Sen každého muža

Lucia Javorčeková presne vie, po čom muži túžia. Svoju ženskosť si plne uvedomuje a na svoje krivky je patrične hrdá, cítiť z nej, že svoje telo má rada. Aj preto je inšpiráciou pre mnohé ženy. Súčasná doba totiž praje ženám s postavou presýpacích hodín čoraz viac a ideály krásy v podobe vychudnutých modeliek sa postupne rozplynuli. 

Tmavovlasá fotomodelka na každom zábere stelesňuje ženský sexepíl a nečudo, že sa stala práve glamour modelkou, ktorú obdivuje už viac ako 1,6 milióna sledovateľov na Instagrame a tento počet neustále narastá.

Neprehliadnite: Čo na seba počas horúčav? Cibulková po pôrode veľmi chic, wow Zora Czoborová žiarila po boku manžela v týchto šatách

Glamour modeling najskôr zavrhla

Nie vždy však táto kráska bola foteniu naklonená, ako nám prezradila v minulosti v rozhovore počas fotenia. Začalo to celé v osemnástich: „Na svadbe mi fotografka povedala, že som veľmi fotogenická a nech to skúsim. Najprv som začala fotiť fashion, ale potom mi aj fotografi povedali, aby som sa zamerala na glamour a akty," prezradila nám v reportáži z fotenia v minulosti.

Možno nebudete dnes veriť, ale Lucii sa ponuka fotografky najskôr nepozdávala a jej reakcia bola negatívna: „Moja prvá reakcie bola, že tak toto nie!“ Neskôr však pochopila, že toto je jej cesta. „Narazila som na super fotografov, ktorí mali estetické cítenie a zároveň to vedeli zachytiť tak, aby to vyzeralo umelecky a nie lacno,“ priznala otvorene.

- Najčítanejšie -