Presunúť na hlavný obsah

Letný beauty event: Pallová v šatách zo slovenskej dielne, Ostrihoňová a styling, na ktorý by mohlo nabrať odvahu viac žien

Slovenské celebrity

Pri príležitosti predstavenia novej línie slovenskej prírodnej značky àla Palla sme si nenechali ujsť letné stylingy všetkých zúčastnených dám.

Uprostred horúceho leta sme zavítali na krásny beauty event, na ktorom sa predstavovali letné novinky na opaľovanie. Slovenská prírodná kozmetická značka àla Palla sa pýši tým, že robí veci poctivo a precízne. Rozhodla sa ísť ekologickou cestou, čo odzrkadľujú nielen suroviny použité v produktoch, ale aj ich recyklovateľné sklenené balenie. Značka àla Palla prináša na slovenský trh unikátnu líniu opaľovacích krémov. Riadi sa tým, že pokožku treba chrániť pred slnečnými lúčmi prirodzene.

„Naše produkty vo všetkých ohľadoch odrážajú hodnoty, ktoré sme do nich vložili. Na fakt, že ich kompletne vyvíjame a vyrábame na Slovensku, sme právom hrdí. Dnes predstavujeme líniu opaľovacích produktov, ktoré chránia bunky zvonka aj zvnútra. Obsahujú inovatívne látky, ktoré predchádzajú nežiaducim účinkom všetkých druhov žiarenia a pritom sú 100% prírodné,“ uviedla  MUDr. Alena Pallová, dermatologička a CEO àla Palla.

Alena Pallová

Dermatologička Alena Pallová, ktorá stojí za značkou àla Palla mala v tento letný deň na sebe biele šaty s mašľou z dielne slovenskej návrhárky Veroniky Hložníkovej. V šatníku Aleny môžeme vidieť posledný čas lokálnu tvorbu dizajnérov, ktorých modely prezentuje s hrdosťou.

Prečítajte si: Čo na seba počas horúčav? Cibulková po pôrode veľmi chic, wow Zora Czoborová žiarila po boku manžela v týchto šatách

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová je milovníčkou červenej a vo svojom šatníku jej má hneď v niekoľkých prevedeniach. Červená je pre silné a zdravo sebavedomé ženy a tou Gabriela rozhodne je. Počas horúceho letného dňa siahla po šatách, ktoré doplnila topánkami na vysokej nohe. 

Veronika Ostrihoňová 

Ostrieľaná moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová viedla počas konferencie diskusiu s odborníčkami v oblasti dermatológie a tomu prispôsobila aj svoj letný styling. Kostým s krátkymi nohavicami bol skvelou voľbou, škoda len, že u nás naň ženy stále nemajú toľko odvahy. Ako vidíte, ženskosť nestratíte, práve naopak, umocníte ju tým.

Lenka Tekeljaková

Páči sa nám, že Slovenky sa vždy vedia pekne obliecť na akýkoľvek event. Bývalá misska Lenka Tekeljaková siahla po bielych košeľových šatách, ktoré previazala opaskom a ako môžete vidieť, táto nadčasová kombinácia nikdy nestarne a nestratí na svojom kúzle, súhlasíte?

Dominika Ducová

Moderátorka módnej televízie Fashion TV Dominika Ducová zvolila asymetrické šaty s veľkým volánom v odtieni, ktorý práve na tmavovláskach ako je Dominika, skvelo vynikne. Jednoduché s jedným dominantným akcentom a pritom maximálne efektné. 

Martina Grešová

Módna návrhárka Martina Grešová zamierila svoju pozornosť na bielu v podobe týchto ženských mini šiat, v ktorých vynikla jej krásne opálená pokožka. Práve téme opaľovania a ochrane pred slnečným žiarením bola venovaná táto prezentácia. 

Jana Slačková

Redaktorka a bývalá misska Jana Slačková zvolila pásikavý model, ktorý k nej dokonalo ladil. Prirodzenosť a vzdušnosť k letu patrí a známa brunetka vie, ako sa počas leta cítiť vo svojej koži komfortne a zároveň chic. 

Neprehliadnite: Letné outfity Sloveniek: Simona Brnová sa radí medzi najlepšie oblečené, šaty Daniely Hantuchovej si zamilujete

- Najčítanejšie -