Presunúť na hlavný obsah

Štýlové klobúky, ktoré sa dokonale hodia k letnému outfitu: Túto sezónu bodujú tieto tri modely

Móda

Ak ste ešte doposiaľ nevyskúšali nosiť na hlave klobúk, sme si isté, že tohtoročná nádielka modelov ovplyvní váš názor.

Leto je v plnom prúde a s ním ožil aj náš šatník. Voľné, rozviate šaty v boho štýle si priam pýtajú k sebe niečo, čo z vás urobí neprehliadnuteľnú divu, avšak nie za cenu prvoplánového upútania pozornosti. Kúzelným prvkom tohto roka sú jednoznačne klobúky

Doplnky, ktoré práve na leto ožívajú a získavajú si srdcia mnohých žien, môžete skvelo zaradiť do svojho šatníka bez toho, aby ste museli nejako špekulovať, čo si obliecť. Najlepšie aj tak pôsobia uvoľnene a v kombinácii s nasledovnými štýlmi evokujúcimi leto, závan morského vzduchu či nekonečných večerov pri západe slnka.

Inšpirujte sa: Sandále a šľapky, ktoré sa budú nosiť na leto 2020: Čo si obuť na nohy v horúčavách?

Elegantný bucket hat

Klobúk vychádzajúci z rybárskej čiapky, tzv. bucket hat si obľúbili ženy, ktoré sa neboja vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a jasne vedia, kto sú, nepotrebujú to hľadať niekde inde. Hoci je v hre posledné sezóny, tentoraz prichádza vo svojej elegantnejšej verzii. Okrem neutrálnych odtieňov pieskovej môžete vyskúšať siahnuť aj po tmavších odtieňoch. Vždy však pri nich myslite na to, že menej je niekedy viac. Tento klobúk je totiž sám o sebe veľmi dominantný, aj keď je jeho rozmer malý.

Stará dobrá klasika na moderný spôsob

Straw hat alebo slamený klobúk je stará dobrá klasika, ktorú máme všetci rokmi overenú. Hrajú prím tohtoročnej sezóny. Určite si mnohé z vás všimli neutrálne klobúky v tomto štýle so stuhou okolo krku. Originálny vzhľad oživí aj tie najjednoduchšie šaty a v kombinácii s telovými sandálmi na šnúrky alebo s tenkým remienkom okolo členku pôsobí veľmi chic. Tento klobúk má jednoducho instafaktor a vďaka nemu sa tak môžete preniesť počas horúcich dní aj na druhý koniec zemegule do tých najtajnejšších kútov sveta.

Mohlo by vás zaujímať: Letné šaty na mieru: Týchto 5 strihov dokonalo vyzdvihne vaše krivky

Boho look, ktorý nikdy neodíde

S letom sa navždy bude spájať boho look a takisto indie look. Kontrast ženskosti a slobody podčiarkne práve klobúk inšpirovaný minulosťou. Prvky wilde wilde west spájajúce sa dokonca s dobou kovbojského štýlu vytvára zaujímavý kontrast, ktorý môžete vídať na festivalových podujatiach. Je to úlet, ktorý si raz do roka môže dovoliť každá žena a vystúpiť tak zo svojej komfortnej zóny. Móda je za posledné mesiace vážna, čo tak sa trochu odviazať a radovať sa zo života? 

- Najčítanejšie -