Presunúť na hlavný obsah

Sandále a šľapky, ktoré sa budú nosiť na leto 2020: Čo si obuť na nohy v horúčavách?

Móda

Čo obuť na nohy v horúčavách, aby ste sa cítili komfortne a zároveň si zachovali, ako vždy, štýl? Spoznajte trendy tohtoročnej sezóny, ktoré si podmanili ulice metropol a influenceriek.

Módni velikáni si pre nás aj túto sezónu pripravili nádielku topánok, ktorých dizajn sa približuje čoraz viac jednoduchosti. Namiesto opulentnosti sa zameriavali na dizajn, línie a hru s materiálmi či gramážou, ktoré dokonale prepájajú svet elegancie so street stylom. Aké štýly nosia tie najpovolanejšie ženy v uliciach?

Inšpirujte sa: Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

Ploché šľapky

Nazuváky. Ideálne do mesta a na horúce letné dni, keď jediné, po čom túžite je pohodlie. Dámy, ktoré majú to šťastie, že ich chodidlá sú úzke by mali voliť jednoznačne elegantnejšie modely a pokojne aj tie s mašľou. Ak sú jednoduché a kožené, vyzerajú dobre aj v tomto prevedení.

Flip-flopy

Flip-flopy nepatria len k moru na dovolenku. Tentoraz si dizajnéri zvučných mien povedali, že ich pozdvihnú na inú úroveň a vďaka vyvýšeniu na podpätku naberajú celkom iný spád. Dominantu hrajú kožené flip-flopy a predstavujú zároveň akúsi novú vlnu normcore štýlu.

Kožené mules

Veľmi elegantné, veľmi pôsobivé. Šľapky s jednoduchým pásom na podpätku si získali srdcia miliónov žien už predošlú sezónu. Základom je hranatá špica, ktorá a drží na výslní a svoju pozíciu upevnila ešte viac po tom, čo sa dostala k širšiemu publiku zákazníčok v rámci obchodných reťazcov. V ponuke je paleta farieb a topánky tak môžu byť peknou čerešničkou na torte v rámci outfitu.

Masívne sandále

Normcore. Dvojradové sandále na prvý pohľad nie sú pre každého, ale trendsetterky vedia, ako narábať s každým trendom a tento je jedným z nich. Pokiaľ vám tento štýl „nevonia“, nepúšťajte sa doňho, je to v poriadku. Skvelo však dokáže vyzerať s nohavicovým kostýmom a prepojiť pánsky svet s dámskou eleganciou, aj keď tomu na začiatku nemusíte veriť.

Minimalistický vzhľad

Remienkové sandále, či už na tenkom podpätku alebo ploché tvoria základ minimalistického šatníka práve na leto. Vyzerajú dobre naozaj so všetkým. Hrubým podpätkom by sme sa v tomto prípade vyhýbali, nepôsobí to v porovnaní s týmito dvomi typmi lichotivo pre vaše lýtka, verte nám.

Neprehliadnite: Ikonický strih šiat, ktorý lichotí každej postave: Tieto šaty by ste mali mať aj vy!

- Najčítanejšie -