Presunúť na hlavný obsah

Tradičná folklórna batika: Letný šatník, ktorý bude ladiť s vašou obľúbenou dovolenkovou destináciou

Móda

Leto 2020 ovládol jeden z kľúčových trendov, ktorým je batika. Kolekcia LV Escale od Louis Vuitton rozpráva príbeh letnej dovolenky u mora, ktorá sa pre vás stane nezabudnuteľným zážitkom.

Batikový trend postupuje celým sezónnym šatníkom. Batika je skvelá v oddychový letný deň i noc - od západu slnka až do svitania.

Tradičná folklórna batika ako symbol leta

Tri farebné harmónie sa skladajú do tohtoročného letného šatníka: gradácia sýtych odtieňov modrej a indiga, tradičné farby shibori, pastelová paleta s blankytnou modrou a odtiene jemných pieskov, a tiež varianty teplej ružovej a červenej, ktorá prezrádza inšpiráciu tradičnou folklórnou batikou za pomoci výťažkov z červenej repy a mareny barviarskej.

Inšpirujte sa: Sandále a šľapky, ktoré sa budú nosiť na leto 2020: Čo si obuť na nohy v horúčavách?

Tieto tri výrazné farebné tematiky sa objavujú naprieč celou kolekciou ready-to-wear oblečenia, napríklad na bombere so vzorom Monogram alebo na jednodielnych plavkách, tohtoročnom nevyhnutnom kúsku – šľapkách bez podpätku a sandáloch s viazaním okolo členkov, ale aj na hodinkách. Klobúky a veľké šatky predstavujú dokonalú ochranu pred letným vánkom.

Kožené doplnky, vrátane kabeliek Neverfull tre, Keepall, Speedy a Néo Noé – majú v tejto batikovanej kolekcii, ktorej poznávacím znamením je svieži a ľahko kombinovateľný štýl, výsostné postavenie. Ikonické kabelky zdobí gradientný motív – ako keby sa vlny prelievali cez piesok na pláži. Jedna z hviezd kolekcie kabelka Onthego, sa chváli exkluzívnou výšivkou letných dovolenkových destinácií z celého sveta, medzi nimi nechýba Mykonos, Capri, Fort dei Marmi, Okinawa, Rio de Janeiro, Hawaii, Maui, Phuket a ďalšie. Ponúka sa 25 miest, z ktorých si môžete vybrať najobľúbenejšiu destináciu a mať ju nablízku po celé leto.

Neprehliadnite: Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

Kolekcia LV Escale od Louis Vuitton rozpráva príbeh letnej dovolenky u mora s inšpiráciou v tradičnom japonskom umení shibori, ktoré spočíva v v umnom pokladaní, uzlovani a následným farbením látky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe