Presunúť na hlavný obsah

Ponožky a sandále: Trend, ktorého sa ženy desia. Ak ich však budete nosiť takto, zapáči sa vám to

Móda

Trúfnete si konečne na toto spojenie?

Všetko je možné

Minimálne v módnom priemysle. Dnes sa už nerozlišuje veľmi, čo je trendy a čo nie. Jednoducho je dovolené nosiť všetko. Dôležité je však skôr to, ako dané veci nosíte. Veľmi tým ovplyvníte výsledný efekt. Ak sa však budete snažiť mať myseľ otvorenú pre nové nápady, môžete si tak uľahčiť stylovanie každodenný lookov. Napríklad, ak ste doteraz nevedeli prísť na chuť trendu - lodičiek či sandálov s ponožkami, možno čoskoro zmeníte názor. Ukážeme vám, ako by ste ich mali nosiť. 

Prečítajte si: 4 svadobné looky, ktoré urobia aj z vás hviezdu: Na letnej svadbe zabodujte originalitou

Materiál

To je rozhodujúci faktor pri výbere ponožiek. Kvalitný, neobyčajný - žiadne zbytočne hrubé kúsky. Pri jeho výbere sa sústreďte na to, že už na prvý pohľad musí byť jasné, že ponožky sú v tomto smere skôr štýlovým doplnkom ako účelným kusom odevu. Takže voľte flitre, vzory, jemnejšie materiály. Ak si nie ste príliš istá, zo začiatku choďte na to osvedčenou klasikou - zvoľte si silonkové materiály. Pôsobia oveľa ženskejšie. 

Ak sa nebojíte, skúste zvoliť hravejšiu formu - farebné ponožky so vzormi a nakombinujte ich s rovnako farebnými topánkami. Takto dáte najavo, že rozumiete trendom a tomu, čo a ako sa má nosiť a budete sa rozhodne cítiť sebavedomejšie. 

Neprehliadnite: VIDEO: Dve kamarátky najskôr prešívali second hand kúsky: Dnes navrhujú vlastné kolekcie na Bali

Topánky

Tie tiež rozhodujú o tom, aký bude výsledok. Opäť môžete voliť menej nápadnú cestu - jemné remienkové sandále alebo klasické ihličkové lodičky, alebo sa vybrať odvážnejším smerom - topánky na platforme s výrazným farebným prvkom. Vynechajte však nízku obuv. V tomto prípade sa skôr snažte zanechať si svoju ženskosť pomocou opätkov. 

Mohlo by vás zaujímať: Nasaďte si klobúky: Bez týchto kúskov by ste nemali počas leta urobiť ani krok

Nosíte občas sandále alebo lodičky s ponožkami?

spolu hlasovalo 491 ľudí

Áno
76

- Najčítanejšie -