Presunúť na hlavný obsah

Baby blue stylingy z ulice si zamilujete: Tento odtieň oživí váš letný šatník

Móda

Farba, ktorá sa spája s nevinnosťou si jednoznačne získa vaše srdcia. Baby blue vnesie do vášho jarno-letného šatníka oživenie, stačí si len vybrať štýl, ktorý vám je najbližší.

Baby blue je na oblečení rovnako krásna ako na oblohe, ktorá nás sprevádza do neskorých večerných hodín práve počas leta. Tento nevinný odtieň však nemusíte nosiť infantilným spôsobom, stačí sa len pozrieť do ulíc svetoznámych metropol a vybrať si štýl, ktorý je vášmu srdcu a charakteru najbližší. Pre ktorý sa rozhodnete?

Inšpirujte sa: Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

 

Mestský štýl

Pánska košeľa na ženský spôsob je symbolom slobody a nezávislosti ženy. Mestský štýl doplnený šperkami či bižutériou a štýlovou kabelkou je nadčasový a veľmi pohodlný. Musíte ho však nosiť sebavedome, o tom to celé je.

Denim 4eva

Denimové šaty v baby blue odtieni sú na leto ako stvorené. Dokonale rozžiaria vašu pleťovku a budete sa v nich cítiť sebaisto. Vyberte si podľa štýlu a nezabúdajte na to, že práve rifľové šaty patria medzi najsexi vôbec.

Street style v duchu batiky

Uvoľnený štýl a batika, ideálna kombinácia na voľný čas. Street style nám počas uplynulých dní ukázal, že má svoje zaslúžené miesto a stylingami z ulice netreba nikdy pohŕdať, práve naopak. Formuje sa v nich to, čo je autentické.

Tepláková súprava

Pekná tepláková súprava nie je takisto žiadna hanba a na bežné situácie ako je návšteva obchodu je úplne vhodná. Samozrejme, sú medzi nami ženy, ktoré si na seba tepláky nikdy nedajú alebo v nich nikdy nevyjdú von, to je v poriadku. Pre tie odvážnejšie máme jeden tip na skvelý styling v baby blue.

Neprehliadnite: Šľapky podľa najnovších trendov: Skrášlite svoje chodidlá a cíťte sa v nich celé leto ako v bavlnke

 

Šaty a grunge štýl

Kto povedal, že po tom, čo sa stanete maminou sa musíte vzdať svojho mladistvého šatníka? Aj keď je pozornosť upriamená na vášho drobca, neznamená to, že na seba musíte automaticky prestať myslieť. Vy ste takisto dôležitá a napríklad aj šaty tričkového strihu s potlačou v kombinácii s topánkami v grunge štýle sú hot a pritom zabezpečia komfort.

- Najčítanejšie -