Presunúť na hlavný obsah

Farebné kombinácie, na ktoré ste sa doposiaľ neodvážili: Vykročte na leto zo svojej komfortnej zóny

Móda

Kedysi sa kombinácia hnedej a čiernej považovala za veľké faux pas. Rovnako tak ružová s červenou nebola pre stylistov voľbou číslo jeden. No potvrdilo sa, že občas je lepšie popustiť uzdu fantázií a vykročiť z komfortnej zóny môže byť veľmi efektívne.

Ružovo-červená

Na prvé počutie možno vraštíte čelo. No ak si vysladáte správne kúsky, môžete dosťať naozaj štýlový look. Áno, sú to dve výrazné farby, ale to ešte neznamená, že ich nemôžete nosiť spolu. Práve naopak. Jedna z najpopulárnejších kombinácií posledných rokov si získlala sympatie street-style osobností, ktoré rozhodne vyšli z komfortných zón a nebáli sa ukázať, že experimentovanie sa môže vyplatiť.

Mohlo by vás zaujímať: Šaty, ktoré z vás urobia naozaj najkrajšiu nevestu: Na svoju letnú svadbu voľte tieto strihy

Ružovo-žltá

Ďalšie dve farby, ktoré sú veľmi výrazné, no rovnako spolu hrajú vynikajúco. Najmä v pastelovejších odtieňoch dokáže ružová a žltá pôsobiť veľmi hravo, dievčensky, štýlovo. Ak je to pre vás veľmi odvážne, skúste siahnuť po kombinácii šaty - kabelka v týchto farbách. A možno sa časom odhodláte aj k výraznejším kúskom. 

Neprehliadnite: Trend, ktorý je spájaný s obdobím hippie sa opäť vracia na scénu: Toto bude povinnou výbavou leta

Hnedo-čierna

Táto kombinácia bola kedysi považovaná skôr za faux pas. A dnes? Dnes už nejde vlastne o nič nezvyčajné. Bežne sa kombinuje hnedá s čiernou a výsledok je takmer vždy veľmi pôsobivý. V tomto prípade sa nemusíte báť hneď siahnuť po väčšich kúskoch, nemusí ísť len o doplnky. Táto kombinácia je veľmi sofistikovaná, nadčasová a v podstate ňou nemôžete nič pokaziť. 

Fialová a farby

Fialová je celkovo farba, ktorú si taktiež na prvý pohľad možno neviete predstaviť v kombinácii s niečim iným. Ale ide to. Či už so zelenou, ružovou, modrou...  Ide to. Samozrejme, pri tejto kombinácií to chce asi najväčšiu dávku odvahy, ale ak sa raz na to odhodláte, tak zistíte, aké hravé a efektívne môže takéto ladenie farieb byť. 

Prečítajte si: TOP trendy v jarnej sezóne: Najkrajšie šaty, ktoré sú IN majú jedno spoločné a určite ich nájdete aj vo svojom šatníku

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus