Presunúť na hlavný obsah

Móda 90. rokov sa vrátila: Rifľové šortky, s ktorými dokážete vyčarovať každý deň iný outfit

Móda

Kto by ich nemiloval. Reč je o rifľových šortkách, ktoré, ako môžete o chvíľu vidieť, ponúkajú spektrum nevyčerpateľných možností.

Denim forever. Platí to aj na jar a v lete. Rifľové šortky by mali mať svoje miesto vo vašom šatníku. Mnohokrát si ani neuvedomujeme, koľko rozmanitosti sa v nich skrýva. Ponúkajú totiž neobmedzené možnosti využitia a to sa práve v týchto časoch zíde. 

Módny priemysel sa v čase krízy otriasa a na scéne sa udržia overené kúsky ako práve denimové šortky. Mimochodom, tie si môžete doma prerobiť aj z džínsov, kreativite sa medze naozaj nekladú.

Prečítajte si: Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

Grunge štýl

Nedbalý štýl je charakteristický najmä pre ženy, tzv. „povstalkyne“, ktoré si razia svoju vlastnú cestu aj identitu. Denimové šortky v kombinácii s masívnymi uzavretými topánkami vyvážte obtiahnutým tielkom a štýlovými okuliarmi. Cool look je na svete!

Boho look s prvkami rocku

Rifľové šortky sa odjakživa spájali s hudobnými festivalmi. Je to práve hudba, ktorá ovplyvňuje vývoj módy ako takej. Boho look s prvkami rockových detailov vytvára sexi kombináciu ideálnu na oslavu letnej atmosféry. Aj vy už cítite leto vo vzduchu?

Späť v teenagerských časoch

Poznáte tie dni, niekedy sa nám jednoducho nechce experimentovať a siahneme po overenej klasike, ktorá sa nám zdá na prvý pohľad nuda. Aj také dni však treba, ale vedzte, že pre tie ženy, ktoré sú zvyknuté neustále vymýšľať niečo nové, môže byť aj tento variant práve naopak, prínosom.

Cowboy štýl

Vrátia sa aj čižmy cez leto naspäť? Spomínate si ešte na tie časy? Dnes sa pri tomto trende pousmejeme, avšak, čo nie je, môže byť. Kovbojský štýl sa v detailoch objavuje už teraz a napríklad rifľové šortky s opaskom a krátkym topom či strapcami si môžete dovoliť, kedy keď nie práve cez leto. Teda, pokiaľ nežijete v Amerike, srdci country štýlu.

Neprehliadnite: Typy sukní na rôzne príležitosti: Koľko by ste ich mali mať vo svojom šatníku?

Éra supermodeliek z 90. rokov

Zlaté časy modelingu a 90. roky, pre ktoré sú práve džínsové šortky taktiež typické. Učte sa od tých najpovolanejších, od modeliek priamo z ulíc. V civile sú ich outfity obyčajné, ale predsa len majú v sebe čosi. Cit pre módu majú v malíčku a stačí len odpozerať, ako to robia.

- Najčítanejšie -