Presunúť na hlavný obsah

Zaostrené na nechty: Pri výbere manikúry sa držte len jedného pravidla

Krása

Vyhrajte sa s manikúrou. A to doslova.

Jedno pravidlo

Upravené nechty patria jednoducho k žene. Dokážu o nositeľke vypovedať veľa a vzbudiť prvý dojem, ktorý môže byť pozitívny, ale aj negatívny. Takže vždy, keď sa chystáte medzi ľudí, mali by ste sa sústrediť i na svoju manikúru. A ak sa chcete pritom riadiť trendmi, zbystrite pozornsť. Túto sezónu sa o slovo hlási viacfarebnosť. Od jemných pastelových farieb, po výraznejšie, doplnené grafikou... Čokoľvek si zvolíte, bude vhodné, no myslite na jedno - na nechtoch musíte mať minimálne dva rôzne odtiene. 

Pozrite si tiež: Samoopaľovacie krémy sú opäť hitom: Pri ich aplikovaní by ste sa mali držať zopár pravidiel

Medzi najpopulárnejšie trendy patrí stále grafika. Tu sa môžete vybrať jednoduchšou cestou, zvoliť jemné, farebné línie. Alebo, naopak, ísť čo najvýstrednejšou cestou - teda veľa farieb, veľa vzorov. Tento typ manikúry si žiada pevnú ruku, trochu času a trpezlivosť. Možno sa vám to nepodarí na prvýkrát, ale cvikom sa určite zlepšíte a čoskoro to budete zvládať ako profesionál. A nejde o nič veľké. Ako na takúto manikúru si môžete pozrieť i v priloženom videu. 

Neprehliadnite: Jarná starostlivosť o pleť, vďaka ktorej rozkvitnete do krásy

VIDEO: Ako jednoducho sa môžete vyhrať s grafickou manikúrou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Amy Tran (@amyytran),

Ale v tomto prípade nezabudnite na lesk. Finálna bodka každej manikúry: leský priehľadný lak na nechty. A je jedno, či preferujte červené, čierne, zelené nechty... Zakaždým to zakončite práve týmto krokom. Lesklé nechty, aj keď máte obyčajný lak, pôsobia hneď o niečo zaujímavejšie. 
A teraz niečo pre tie, ktoré chcú byť kreatívnejšie. Vzory ovládnu každú párty, a tak by nemali chýbať ani na vašich rukách. Od guličiek po klasickú grafiku či zvieracie vzory - všetko je povolené, tak sa hravo pustite do toho! 

​Viac manikúrovej inšprácie nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -