Presunúť na hlavný obsah

Riasenka z 3D tlačiarne predstavuje revolúciu: Nová kefka vytvára na očiach dokonale regulovaný objem rias

Krása

Krásne objemné riasy a len pár ťahov riasenky. Vďaka najnovšej technológii a 3D tlače kefky objavíte krásu vašich rias.

Chanel inovuje a prichádza s novou kefou obľúbenej riasenky. Krásne predĺžené mihalnice tak dosiahnete prirodzenou cestou. 

Inšpirujte sa: Farebné paletky a očné tiene: Tieto kraľovali na prehliadkových mólach a sú zárukou mladistvého looku

Predĺženie dĺžky rias na počkanie

Inovácia na vylepšenie krásy LE VOLUME STRETCH DE CHANEL na seba nenechala dlho čakať. Po tom, čo pred dvoma rokmi prišla francúzska značka s revolučnou novinkou v podobe maskary vybavenej prvou 3D tlačenou kefkou a otriasla svetom krásy, dnes predstavuje jej vylepšenie vďaka 3D tlači ERPRO 3D Factory. Vďaka jedinečnej na mieru vytvorenej kefke posúva svoje hranice ešte ďalej. Okrem toho, že predlžuje riasy prirodzeným spôsobom v závislosti od počtu ťahov, má intenzívnu farbu a dlhotrvácny efekt. Aplikujte ju od korienkov až po končeky jemnými ťahmi. 

Mohlo by vás zaujímať: Retro beauty trend, ktorý preverí vašu fantáziu: Kombinujte manikúru s vašim líčením

Nezabudnite na podkladovú bázu

K posilneniu rias a zvýšeniu objemu je nevyhnutným krokom základná podkladová báza na riasy La Base Mascara Volume and Care Lash Primer. Štetec riasenky s podkladovou bázou ľahko kĺže po každej riase a vytvára krásny lesk

Paletka tieňov na obočie 

Duo hnedých tieňov Chanel La Palette Sourcils v kompaktnom púzdre zvýrazní váš pohľad s predĺženými riasami. Obsahuje vosk, púder a štyri doplnky. Ideálna súprava pre perfektnú líniu obočia a prirodzený výsledok líčenia.

Perfektná očná linka

Tekutá očná linka Le Liner de Chanel s flexibilnou, ale precíznou kefkou pre ľahké použitie v jednom ťahu. Aplikujte pri spodnej časti horných rias a vonkajšom rohu oka. Dlhotrvácna formula zanecháva film podobný latexu, ktorý vám umožní krásne natiahnuť linku. Výsledok líčenia je po celý deň extrémne intenzívny.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus