Presunúť na hlavný obsah

Dior hlási na zimu comeback očných liniek: Aký make-up bude striedať aktuálne trendy?

Krása

Kreatívny riaditeľ make-up divízie Dior Peter Philips prichádza s najnovšími trendmi na jeseň/zimu 2020/2021. Dominantnú moc prevezmú výrazné očné linky, ako na ne?

Počas Fashion Weeku v Paríži Dior predstavil kolekciu jeseň/zima 2020/2021 a s ňou aj make-up trendy. Peter Philips prichádza s troma kreatívnymi variantmi na očnú linku, ktorá zdôrazní osobnosť každej modelky. Peter vychádzal tiež z tvaru očí každej modelky a svoje beauty nástroje vyberal podľa toho. 

Čítajte tiež: Účesy z prehliadkových mól na jar 2020: Spoznajte trendy, ktoré budú kraľovať prichádzajúcej sezóne

Oči

Peter vychádzal z tvaru očí a tváre každej modelky. Variácie očných liniek zhotovil pomocou linky Diorshow on Stage Liner v odtieni 091 Matte Black a ceruzky na oči Diorshow Khol, odtieň 099 Black. Keďže linky pútajú všetku pozornosť a sú dominantou, riasy len jemne prešiel maskarou Diorshow Iconic Overcurl, odtieň 090 Over Black. Na záver sa venoval guru krásy obočiu, ktoré má pôsobiť silno, ale zároveň prirodzene. Tento účel dokonalo spĺňajú produkty Diorshow Brow Styler a Diorshow Pump 'n' Brow.

Pleť

Peter Philips si zakladá na zdravej a prirodzenej pleti, pričom vo svojom líčení vychádzal z Dior Backstage rutiny. Ako základnú vrstvu a teda primer použil Dior Backstage Face & Body Primer 001 Universal s podkladovým make-upom Dior Backstage Face & Body Foundation v odtieňoch, ktoré sa adaptujú na pleť danej modelky. Drobné nedostatky pleti zamaskoval korektorom Dior Forever Skin Correct Conclear. Jas a svetelné miesta vytvoril na pleti pomocou Dior Backstage Glow Face Palette 001 Universal.

Pery 

Pery sú veľmi prirodzené a zjemnené peelingom Dior Lip Sugar Scrub 001. Rozžiaril ich potom pomocou Lip Maximizer 001 Pink.

Nechty

Nechty získali prirodzený vzhľad, keď na ne aplikoval lak Dior Vernis v odtieni 108 Muguet.

Mohlo by vás inšpirovať: Trendy nechty na rok 2020: Aká manikúra je IN, čo je naopak OUT a označené odborníkmi za veľký prešľap?

Vlasy

70. roky sú späť a potvrdzuje to aj návrat šatiek, ktoré sme mohli vidieť na prehliadke Dior jeseň/zima 2020/2021. Niektoré modelky mali zase klobúk alebo čapicu, spod ktorých vyčnievali ich prirodzené farby vlasov.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus