Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie trendy v oblasti krásy: Ženy, ktoré boli zvyknuté na hrubé líčenie by mali ubrať

Krása

Menej je viac. Ak ste doteraz boli zvyknuté na hodinové líčenie v kúpeľni, verte, že najnovší trend v líčení bude pre vás príjemným obohatením.

Svetoví make-up artisti jasne deklarujú návrat k prirodzeným kontúram tváre. Odklon od hrubých nánosov a výrazného líčenia cítiť všade navôkol. Jar bude sprevádzať prirodzený odtieň každej pleti s akcentom na ružovkastú alebo odtiene broskyňovej.

Každá žena by sa mala naučiť „pracovať“ s tým, čo jej nadelila príroda. V každej z nás tkvie jedinečnosť a správnym líčením ju dokážeme pozdvihnúť a cítiť sa napriek minimu make-upu sebaisto. Práve jednoduché líčenie nechá vyniknúť jemnosť a nežné kontúry tváre.

Inšpirujte sa: Farebné paletky a očné tiene: Tieto kraľovali na prehliadkových mólach a sú zárukou mladistvého looku

Rozjasnená pleť ako základ

Rozjasňujúci a vysoko hydratačný krém proti pigmentovým škvrnám, ktorý udrží pleť hydratovanú po dobu 24 hodín. Sakura-Bright systém zosvetľuje tmavé pigmentové škvrny, zjednotí nerovnomerný tón pleti a viditeľne pleť rozjasňuje. Aplikujte ráno a večer ako posledný krok v starostlivosti o vašu pleť.  Pohybujte sa od stredu tváre smerom von. 

Prirodzený trend obočia

Obočie je v prirodzenom looku jedným z najkľúčovejších. Jeho úprava si vyžaduje profesionálny prístup. Bežné upravovanie dosiahnete kefkou na obočie s jemnou farbou. Špeciálny oválny tvar Sensai kefky a jemná prášková konzistencia, ktorá pokryje vaše obočie vytvorí prirodzený vzhľad. 

Ružová perleť na líčka

Rozjasňovač od vegánskej značky RMS Beauty (predáva Ingrediets Store) v odtieni Champagne Rosé Luminizer si zamilujete. Avantgardné mystické rozjasnenie s tou správnou svietivosťou a jemnou ružovkastou dúhou, ktoré dodá vašej pleti žiaru a jas.

Predĺžené riasy vašim očiam pristanú

Otvorte oči a objavte riasenku, vďaka ktorej sa premeníte v nežnú krásku s pohľadom rozprávkovej lane. Novinka False Lash Bambi Eye od L'Oréal Paris riasy natočí a zvýrazní vďaka kombinácii ľahkého, hodvábneho zloženia a extrémne čiernych pigmentov.

Neprehliadnite: Nepodceňujte silu sér! Žiadne krémy nie sú také účinné, ako pätica týchto produktov

Nežná ružová na vašich perách

Rúž na pery v limitovanej edícii od Chanel, odtieň Rouge Allure Camélia Blanc. Jemný ružovkastý odtieň vyplní vaše pery a dodá im prirodzenú farbu kontrastujúcu s vašou pleťou. Majte ho vždy po ruke v kabelke a nikdy vás nesklame.

- Najčítanejšie -