Presunúť na hlavný obsah

Drobný, ale podstatný detail, na ktorý by ste sa pri líčení mali túto sezónu zamerať: Docielite dokonalý efekt

Krása

Ak si potrpíte na precízny make-up a líčenie, tak by ste rozhodne nemali vynechávať tento krok.

Detaily, detaily, detaily...

Tie sa pri líčení rátajú najviac. Sústreďte sa na drobnosti, vďaka ktorým docielite, že váš make-up bude 100=-tný. Túto sezónu by to mail byt predovšetkým rúže. Práve tie sú bodkou celého líčenia, ktoré make-up krásne zjednotia a vďaka tomu bude mať okolie dojem, že ste si na líčení dali naozaj záležať. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Jarné líčenie podľa Jany Olšinskej: Fialová je hitom sezóny, s týmto trikom bude váš make-up žiarivejší

V tomto prípade však nejde ani tak o to, aký rúž zvolíte, ako o to, že vôbec nejaký máte. Či už preferujete dramatické líčenie očí, nahé líčenie... Lesk na pery alebo rúž by mali byť súčasťou vášho make-upu. A pokojne len v prirodzených tónoch či o odtieň výraznejší, ako sú vaše pery. 

Na tomto detaile si zakladá aj jedna z najpopulárnejších make-up artistiek Charlotte Tilbury. 47-ročná Britka je v tejto profesii skutočnou ikonou. Na svojom konte má spolupráce s najprestížnejšími módnym značkami, magazínmi a neposlednom rade aj s celebritami. Do jej rúk sa veľmi často a ochotne zveria modelky Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr či Cindy Crawford. Okrem jej zručností ju preslávila aj vlastná línia beauty produktov, ktoré sú prevažne za veľkou mlákou veľkým bestsellerom.

Prečítajte si: Riasenka z 3D tlačiarne predstavuje revolúciu: Nová kefka vytvára na očiach dokonale regulovaný objem rias

Viac inšpirácie nájdte v priloženej fotogalérii

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Charlotte Tilbury, MBE (@ctilburymakeup),

Vo svojich videách a na fotkách, ktoré Charlotte pridáva na sociálne siete je viac, ako jasné, že práve ona je veľkou milovníčkou a zástankyňou toho, že rúž by mal byť každodennou súčasťou vášho líčenia, nech už volíte akýkoľvek make-up. Sama volí prirodzené tóny a upozorňuje na to, čo je teraz veľkým hitom - zladenie očných tieňov s rúžom. Predovšetkým koralové, jemné oranžové odtiene sú tie, ktoré dominujú jarnému obdobiu, a na ktoré by ste sa mali primárne zamerať. Lichotia totiž brunetkým, ryšavkám, blondínam a veľmi jemné odtiene aj čiernovláskam. 

Charlotte sa zamerieva aj na používanie kontúrky na pery, ktorá vyzdvihne ich líniu, neskôr pridá rúž v identickom odtieni a na záver vhodným štetcom pery ešte doupravuje. 

Neprehliadnite: Zázrak alebo podfuk: Aká je skutočná pravda o kolagéne? Vplýva jeho užívanie na našu pleť?

Viac inšpirácie nájdte v priloženej fotogalérii

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Charlotte Tilbury, MBE (@ctilburymakeup),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Charlotte Tilbury, MBE (@ctilburymakeup),

- Najčítanejšie -