Presunúť na hlavný obsah

Na čo sa zamerať pri líčení na jar/leto 2020? Učte sa od najlepších, poradí vám make-up artistka Chanel

Krása

Kreatívna riaditeľka pre Chanel Make-up Lucia Pica vás prevedie najnovšími trendmi v líčení na sezónu jar/leto 2020 a zodpovie na otázku, ako byť v súčasnosti čo najkrajšou verziou samej seba.

Lucia Pica a líčenie podľa Chanel jar/leto 2020

Hviezdou prehliadky je Nouvelle Vague. Dievčatá kráčajú po streche v Paríži. Virginie Viard chcela, aby dievčatá vyzerali super sviežo. Je to skutočne veľa o jasnosti a priehľadnosti pleti s trochou farby na perách. Snažila som sa zdôrazniť všetky tieto prvky v make-upe, ktorý som vytvorila.

Inšpirujte sa: Účesy z prehliadkových mól na jar 2020: Spoznajte trendy, ktoré budú kraľovať prichádzajúcej sezóne

Slnkom pobozkaný look

Aby som zdôraznila prirodzenosť pokožky, pridala som nový bronzer BAUME ESSENTIEL Golden Light cez nos a lícne kosti. Pridala som tiež pehy! To všetko vytvorilo ilúziu slnkom pobozkaného looku.

Všetko je o jase a sviežosti

Na viečka som použila tekutý očný tieň z kolekcie jar 2020 OMBRE PREMIÈRE LAQUE in Quartz Rose. Sústredila som ho do stredu viečok a potom som naň aplikovala BAUME ESSENTIEL Transparent.

Šťavnaté jahodové pery

Na pery som použila oranžovo-červený rúž ROUGE ALLURE LIQUID POWDER Radical, ktorý som aplikovala do stredu pier a následne rozotrela smerom von.

Žiarivý vzhľad plných pier

Na vrch som použila ROUGE COCO GLOSS Crystal Clear pre transparentný iskrivý vzhľad pier. 

Neprehliadnite: Jarná manikúra, ktorú zvládnete z obývačky: Tieto trendy hrajú prvé husle

Snažila som sa replikovať pocit dievčaťa, ktoré práve zjedlo jahody. Do stredu pier som aplikovala ROUGE ALLURE LIQUID POWDER Radical a nechala som ho splynúť s orámovaním pier a aby som to ešte viac zdôraznila, použila som na vonkajšie okraje úst korektor. Je to akoby farba krvácala na vonkajšie okraje úst. 

Must-have produkt z kolekcie jar/leto 2020?

BAUME ESSENTIEL Golden Light!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus