Presunúť na hlavný obsah

Štýlové letné kabelky, ktoré musíte spoznať: V týchto kúskoch na dovolenke zažiarite

Móda

Dovolenkové kabelky patria medzi najpestrejšie v ponuke a my to môžeme len potvrdiť. Po zhliadnutí štýlových kúskov tohto leta im nebudete vedieť odolať.

Ak vás ešte neovládol dovolenkový mood, pokúsime sa vás navnadiť na vlnu a atmosféru slnečných dní vďaka pestrofarebným kabelkám. Letné verzie dokážu povzniesť aj obyčajný denný outfit na atraktívny. Dizajn kabeliek hovorí za všetko – nosia sa mini verzie všetkého, čo máte rady. 

Inšpirujte sa: Čo nosiť v lete na hlave, aby ste mali štýl? Trend z 90. rokov sa toto leto vrátil späť

Mini rozmery

Zdá sa, že túto sezónu platí heslo, čím menšie, tým lepšie. Aspoň v prípade kabeliek, ktoré svoje rozmery čoraz zmenšujú. Uchováte do nich naozaj len to najnutnejšie, avšak ich obrovskou výhodou je, že nechajú pekne vyniknúť váš outfit v plnej kráse a nepôsobia rušivo.

Štýlová elegantná ľadvinka

Keď sa ľadvinky ukázali na módnej scéne, málokto by im predpovedal takú dlhú budúcnosť. A podarilo sa im to. Stali sa dlhodobo súčasťou „typu“ kabeliek a ženy si ich módne prevedenia zamilovali, funkčnosť totiž mali od začiatku. 

Nalaďte sa na dovolenkový mood

Farby sa opäť vracajú na scénu a leto bez nich by bola poriadna nuda. Bohémsky štýl a hippies štýl sa zlievajú toto leto do jedného a dovolené je všetko. Naskočte na dovolenkovú vlnu a odviažte sa rovnako aj pri výbere kabelky. Vzory a farby na malých rozmeroch nebijú až tak do očí a takéto kabelky sú veľmi chutné. 

Kabelka do ruky v duchu starej dobrej klasiky

Pre niekoho môže byť tento vintage kúsok nuda, ale verte nám, že vždy keď ho oprášite, získa nový rozmer. Nikdy nie je rovnaká a to aj v dôsledku módnych trendov, ktoré sa objavujú na outfite. V kombinácii s touto kabelkou tak za každým vytvoríte nový koncept. 

Veľké nápisy chvíľku ožili

Kabelky s veľkými logami a nápismi ožívajú, ale majte na pamäti, že podľa predpovede módnych dizajnérov a kritikov tu nebudú dlho. Ak milujete výrazné detaily, určite ste na správnom mieste a urobíte dobre, ak siahnete po tejto verzii. Váš outfit urobí zaujímavým a ako môžete vidieť, niekedy aj mish mash kombinácia vyzerá štýlovo. 

Mohlo by vás tiež zaujímať: Šľapky podľa najnovších trendov: Skrášlite svoje chodidlá a cíťte sa v nich celé leto ako v bavlnke

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus