Presunúť na hlavný obsah

Čo nosiť v lete na hlave, aby ste mali štýl? Trend z 90. rokov sa toto leto vrátil späť

Móda

V čase, keď všetci nosia klobúky, buďte iná a siahnite po trende, ktorý nás v podstate nikdy neopustil. V hre sú štýlové šiltovky, ktoré sú k vode či pri bazén spoľahlivým doplnkom.

Časy, kedy si čiapku v podobe šiltovky mnohí spájajú vyslovene s mužmi, sú dávno preč. Veľakrát sa stane, že sa ženy inšpirujú práve v pánskom šatníku a výsledkom je niečo nové, neopozerané a štýlové. V kombinácii s plavkami dokáže šiltovky vyčarovať skutočne pôsobivý efekt a ak sme vás ešte nepresvedčili, urobia tak svetové ikony, ktoré sú v móde vždy o krok vpred. 

Inšpirujte sa: Šľapky podľa najnovších trendov: Skrášlite svoje chodidlá a cíťte sa v nich celé leto ako v bavlnke

Rebelka s adrenalínom v krvi

Akčné ženy milujú život pri vode a vypovedá to o nich aj ich styling. Móda typická pre tie, ktoré majú adrenalín v krvi a sexepíl zároveň. Nebojte sa farieb, toto leto praje návratu neónových farieb, ale aj pastel s bielou dokáže očariť. Kombinácia, ktorú treba v lete aspoň raz zažiť.

Štýlová kráska, ktorá vie, čo je IN

Balenciaga. Značka, ktorá sa podriadila mileniálom a nechala sa nimi viesť. Mladí ich doplnky milujú a dajú sa ľahko kombinovať aj mimo pobytu pri vode či na pláži. Šiltovka jednoducho počas leta vytvára priestor na nové a nové outfity. Leto znesie viac a preto sa nebojte experimentovať a ísť do toho, na čo si počas roka netrúfnete. 

Nadčasová streetová klasika

Čierna šiltovka klasického strihu patrí medzi must-have kúsky, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku. Streetová klasika sa hodí ku každému outfitu a môžete ju nosiť aj mimo plážových outfitov počas bežného dňa. Modelky vo svetových metropolách obľubujú tento kúsok s legínami a počas „day-off“ ich nájdete na ulici práve takto oblečené.

Denim forever

Džínsová klasika, ktorá nikdy nevymizne a pripomenie vám vaše nostalgické časy. Vytvorte si v lete nové zážitky a nechajte do popredia vyjsť vašu nespútanú dušu. Nebojte sa tento materiál vniesť do outfitu na pláž práve v podobe šiltovky. Denim forever!

Mohlo by vás zaujímať: Plážové prehozy cez plavky: Sú ako šaty, s ktorými môžete dosiahnuť perfektné stylingy

Športovo-elegantný šilt

Keď sa do športového doplnku zamieša elegancia, vznikne jedinečná kombinácia pre tie ženy, ktoré sa rady cítia aj na pláži pri vode chic. Šilt nechá vyniknúť aj kúsok vlasov a v dôsledku toho vynikne viac ženskosť. Gucci ako značka zažíva veľký boom takisto vďaka mladým mileniálom, ktorí si ju zamilovali. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus