Presunúť na hlavný obsah

Veľké, geometrické a farebné: Presne také slnečné okuliare by ste totiž mali túto sezónu zvoliť

Móda

Vybrať si správne slnečné okuliare je pre niektoré ženy ťažšie. Navyše, ak volia kúsky, ktoré by sa im mali hodiť a zároveň byť štýlové.

Na veľkosti záleží

V tomto smere jednoznačne. A trendy navyše hovoria jasnou rečou - čím väčší kúsok, tým lepšie. Praktické sú nielen kvôli tomu, že vám šetria zrak, ale povedzme si úprimne, každá žena má dni, kedy by sa chcela schovať za poriadne veľké okuliare. A toto leto tak môžete robiť každý deň. 

Prečítajte si: Ponožky a sandále: Trend, ktorého sa ženy desia. Ak ich však budete nosiť takto, zapáči sa vám to

Módne trendy v tomto smere nahrávajú aj ženám, ktoré sa neštítia extravagancie a v niektorých prípadoch aj gýčovosti. A veď nie je sa čomu čudovať. Výrazné okuliare dokážu v priebehu chvíle zmeniť váš styling a povýšiť ho na úplne iný level. Stačí si vybrať len jeden správny tvar, ktorý sa hodí vášmu štýlu a tvári. Farebné, ale aj čierne, no neobyčajných tvarov. Hranaté, mačacie, úzke aj mega široké... Ako spomíname na začiatku - čím extravagantnejšie, tým lepšie. 

Ak chcete skutočne pôsobiť štýlovo a dať okoliu najavo, že ovládate trendy, skúste kúsky s farebnými sklíčkami. Tieto hravé modely sa hodia k jednoduchým lookom, ktoré vďaka nim pôsobia predsa len premyslenejšie a prepracovanejšie. Preto pri ich výbere venujte pozornosť i tomu, aký tvar, farbu majú.

Mohlo by vás zaujímať: Christine Centenera: Kráľovná smokingových sák, ktorá urobila z legín elegantnú súčasť moderného šatníka

Samozrejme, ako spomíname viackrát, dôležité je vyberať aj podľa toho, čo sa vám hodí. Ženy s užšou tvárou si môžu dovoliť geometrické tvary, či populárny mačací štýl. Tie z vás, ktoré máte oválnejšiu tvár, zvoľte klasiku - nie veľmi okrúhle ani hranaté, naopak, klasické veľké štvorce si môžu dovoliť nosiť ženy, ktoré majú tvár v tvare srdca. 

Neprehliadnite: VERY VICTORIA: Od Posh Spice k jednej z najštýlovejších žien súčasnosti

Inšpiráciu na trendy kúsky nájdete v našej priloženej foto-galérii.

- Najčítanejšie -