Presunúť na hlavný obsah

Dovolenka podľa známych osobností: Dara s dcérkou sa vybrali do Talianska, prezidentka Čaputová ide príkladom

Slovenské celebrity

Každý potrebuje z času na čas vypadnúť. Aj známe osobnosti. Kam sa vybrali na pár dní Dara Rolins, Soňa Skoncová či Zuzana Čaputová?

Zuzana Čaputová

Prezidentka Zuzana Čaputová je síce pracovne vyťažená viac ako dosť, no i tak si našla chvíľu na predĺžený rodinný víkend. Spolu s dcérami sa vybrala popozerať si krásy Slovenska a namierili si to rovno na Lomnický štít. A nechýbali ani fotografie do rodinného albumu.

Prečítajte si: Z dcéry Karin Haydu rastie krásna žena. Mladá Vanesa akoby jej z oka vypadla

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Dara Rolins

Trochu ďalej sa vybrala speváčka Dara Rolins s dcérou Lolou. Spolu si užívajú krásy Talianska. Navštívili Veronu aj malé mestečko Sirmione, ktorého pýchou je veľké jazero. Nie je to síce oceán, ale ako vidieť na fotkách na sociálnych sieťach, i tak si to dievčatá užívajú plnými dúškami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Kristína Činčurová

Trochu exotiky si užila posledné týždne aj bývalá kráľovná krásy Kristína Činčurová. Trávila ich na obľúbenom ostrove celebrít, na Mykonose. Sympatická blondína si dopriala dlhý oddych, naplno si užila slnečné lúče, more a aj luxus, ktorý je na tomto gréckom ostrove samozrejmosťou. 

Neprehliadnite: Najštýlovejšia mama nášho showbiznisu: Letný jedálniček Magdy Šebestovej si zamilujete, na toto v ňom nedá dopustiť

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Cincurova(@kristinacincurova),

Naty Kerny

Aj Chorvátsko je stále veľmi obľúbené miesto aj u slovenských celebrít. Na pár dní si tam s partnerom zašla influencerka Naty Kerny. Obdivovala starobylé mestečko Pula a stihla okrem povinného kúpania sa aj jazdu na bicykli. Tomu sa hovorí spojiť príjemné s užitočným...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Naty (@natykerny),

Martina Grešová

Za trochu väčšou exotikou sa vybrala Martina Grešová, ktorá na sociálnych sieťach vystupuje pod pseudonymom "Kdebootambolo". Sympatická červenovláska si zaletela taktiež do Grécka, ale za cieľovú destináciu si vybrala Zakyntos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Belvoir Boutique(@kdebolotambolo),

Jana Sláčková

A Grécko do tretice. Tentokrát odporúčanie na dovolenku od známej tváre a tanečnice Janky Sláčkovej. Kde dovolenkuje ona? Na známom ostrove Korfu. Ideálne miesto, kam sa vybrať čo i len na pár dní. Tak čo takto urobiť si predĺžený víkend práve tu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa jankasla (@jankasla),

Kde trávite dovolenku toto leto?

spolu hlasovalo 786 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe