Presunúť na hlavný obsah

Vlasové premeny známych krások: Kto skracuje dĺžku a kto zosvetľuje? Tieto ženy vedia, čo je v lete IN

Slovenské celebrity

Kto skracuje dĺžku a kto zosvetľuje? Pozrite sa spolu s nami na chic premeny známych Sloveniek, ktoré presne vedia, čo je túto letnú sezónu trendy.

Jasmina Alagič Vrbovská a výrazná zmena farby

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská je známa ako vlasový chameleón. Či už to je zmena dĺžok, aleb prechod od svetlej k tmavej a naopak, svojimi vlasovými stylingami vždy ohúri.

V poslednom období na nej vidíme, čoraz svetlejšie odtiene, až sa z čokoládovo - hnedej brunetky, pomaličky stáva nežná blondínka. Tak či onak, Jasmina je nádherná vždy. Aj keď v lete sú predsa len blond odtiene viac populárne.

Tatiana Žideková a zosvetlenie ako od slnka

V poslednej dobe ženy milujú efekt, akoby slnkom pobozkaný. Teda techniku balayage. Tá je úplne ideálna pre ženy, ktoré majú svoju prirodzenú farbu - špinavú blond a chcú len jemne zosvetliť pramienky na hlave.

No aj keď máte korienky tmavšie, efekt je tiež dokonalý. Výsledkom je štýlový chic look, ktorý je na letné dni ako stvorený. A známa influencerka Tatiana Žideková, vyzerá v tejto verzii nádherne. 

Prečítajte si: Lob a bob patria medzi najobľúbenejšie účesy. Tieto Slovenky ich nosia najlepšie!

Martina Grešová a trendy dĺžka po bradu

Strih, ktorého dĺžka vlasov smeruje a končí pri brade, je veľkým hitom tohto leta. A to z dvoch dôvodov - dobre vyzerá a je ultra jednoduchý na úpravu. V našom showbiznise, ho volí čoraz viac známych Sloveniek.

Medzi nimi aj obľúbená návrhárka a podnikateľka Martina Grešová. Je totiž jedno, či si v tomto prípade vlasy vyžehlíte, urobíte beach waves, alebo kučery. Všetko je mimoriadne pôsobivé. 

Diana Hágerová a asymetrický lob

Lob je jednoznačne veľkým hitom posledného obdobia. My sa ani nečudujeme, lebo pristane každej žene. Jemným vlasom dodá chýbajúci objem a husté zase odľahčí. Ide o skutočne univerzálny účes, ktorý môže byť štylizovaný rôznymi spôsobmi - cez asymetriu, či eleganciu.

Obľúbila si ho aj známa moderátorka Diana Hágerová a mimoriadne jej pristane. Práve vďaka nemu, získala absolútne jemný, dievčenský look.

Neprehliadnite: Stylingy Sloveniek za uplynulé dni: Dara Rolins siahla v lete po čižmách, Emma Drobná zmenila imidž

Ktorá vlasová premena sa Vám najviac páči?

spolu hlasovalo 524 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe