Presunúť na hlavný obsah

Známe Česky a Slovenky, ktoré sa nedávno stali mamičkami, si užívajú leto. Ako vyzerajú krátko po pôrode?

Slovenské celebrity

Tento rok bol pre šoubiznisový svet mimoriadne plodným. Niekoľko známych tvárí totiž privítalo na svet svojich potomkov, s ktorými si už plnými dúškami užívajú leto.

Dominika Navara Cibulková

Naša bývalá úspešná reprezentantka sa len pred dvoma mesiacmi stala mamou synčeka Jakubka. V týchto dňoch chlapček zažíva jeden z mnoha míľnikov – prvú spoločnú dovolenku. Do obľúbenej slovenskej destinácie, slnečného Chorvátska, sa rodinka vybrala súkromným lietadlom. Dominika nielenže na ukázala na sociálnej sieti, ako si dovolenku užívajú, ale aj svoju postavu. A my musíme priznať, že jej to veľmi pristane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Prečítajte si: Cestovateľské must-have Karolíny Chomistek: Čo si so sebou vždy nesie na dovolenku?

Daniela Nízlová

Speváčka zo sesterského dua Twiins a momentálna partnerka futbalistu Stanislava Lobotku patrila stále k ženám s úžasnou postavou. Tehotenstvo na nej bolo badať až v posledných týždňoch a ako sama Daniela uviedla na sociálnej sieti, bolo to tým, že sa dnes už maličká Linda usadila v oblasti panvy. Pre speváčku tak nebolo ťažké opäť dostať sa do formy a už po niekoľkých týždňoch od pôrodu šokovala svojou postavou. Nič však nie je zadarmo a Daniela doma poctivo cvičí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Dominika Kid Kovács

Fitneska a manželka známeho športovca Tomiho Kida Kovácsa sa stala trojnásobnou mamičkou začiatkom júna. Hneď ako to však bolo možné, začala pomaly pracovať na svojej postave a dnes by ťažko niekto uveril tomu, že ešte pár týždňov dozadu pred sebou tlačila tehotenské bruško. Dominika je jasným príkladom toho, že naše telo si všetko pamätá.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kid Kovács (@dominikakidkovacs),

Natália Germáni

Krásna slovenská herečka ešte vo februári priviedla na svet dievčatko, ktorému dala meno Zuna. Spolu s partnerom Martin Valihora sa rozhodli okolo svojho pokladu nerobiť tajnosti, a tak už po pár týždňoch na sociálnej sieti ukázali, ako vyzerá. Dnes má už Zuna polroka a Natália je naspäť v skvelej forme – okrem toho, že sa pustila do natáčania nového filmu, na jej postave nebadať, že len prednedávnom rodila. Ako to len tá Natália robí?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Germáni (@natalagermani),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Germáni (@natalagermani),

Neprehliadnite: Neobyčajná detská izba na mieru: Známa dizajnérka ukázala, ako vyzerá kráľovstvo syna Dominiky Cibulkovej

Ivana Gáborík

Tanečnica, podnikateľka a už aj mamička, sa so svojou rodinkou, podobne ako aj Dominika Navara Cibulková, vybrala do Chorvátska. Tentokrát jej a manželovi Mariánovi Gáboríkovi robila na jachte spoločnosť aj dcérka Bella, ktorá sa na svet vypýtala koncom mája. Aj keď Ivana spočiatku priznala, že počas tehotenstva nabrala viac než 15 kíl, dnes to na nej nebadať. Na sociálnych sieťach sa ukázala hneď v niekoľkých modeloch plaviek a vo všetkých jej to neuveriteľne pristane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Alena Šeredová

Jedna z najznámejších česko-slovenských modeliek Alena Šeredová porodila svoje tretie dieťa, dcérku Vivienne Charlotte talianskému manažérovi a podnikateľovi Alessandrovi Nasimu. Aj keď sa momentálne všetok voľný čas snaží venovať svojej dcérke, predsa nezabúda ani na seba. Alena sa snaží dostať do formy pomocou domácich cvičení a dlhých prechádzaok. Ide jej to veľmi dobre, čo myslíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alena Šeredová (@alenaseredova),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe