Presunúť na hlavný obsah

Cestovateľské must-have Karolíny Chomistek: Čo si so sebou vždy nesie na dovolenku?

Slovenské celebrity

Karolína, ako každá žena, má tiež pár vecí, bez ktorých jednoducho nikdy nevycestuje. Ktoré to sú?

Bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková úspešne pred pár týždňami dokončila vysokú školu a tak si počas leta užíva hlavne dovolenky. Keďže Karolína miluje exotiku a krásne miesta, vyzvedali sme od nej, ktoré sú jej najobľúbenejšie a čo si so sebou vždy berie. 

Najobľúbenejšia dovolenková destinácia a prečo?

Jednoznačne Grécko. Vyhovuje mi počasie, jedlo, je to blízko a môžeš si vybrať, či chceš aktívnu dovolenku, napríklad kiteuješ alebo si dáš pohodu pri vode niekde v Beach clube...

Kam sa najbližšie chceš vydať?

Je veľa miest, kam by som chcela ísť, ale momentálne počas korona obdobia sa snažím zdržiavať čo najbližšie Slovenska alebo respektíve v bezpečných krajinách. Ale určite chcem absolvovať toto leto ešte Grécko.

Mohlo by vás zaujímať: Fitness rutina Simony Brnovej, ktorú si zamilujete: Nezaberie vám veľa času, no získate dokonalú postavičku

Aké veci máš v kufri neustále so sebou?

Kozmetiku, plavky, slnečné okuliare, veci na behanie, sandálky a letné šaty. Toto je také moje cestovateľské "must-have" bez ohľadu na to, kam sa chystám.  

Máš svoj obľúbený letný look?

Denim kraťasy, biela previazaná oversize košeľa a pohodlne šľapky, doplnené klobúkom a obľúbenými sunnies. Praktické a štýlové.

Neprehliadnite: Rozhovor: Dara Rolins prezradila, ako sa stará v lete o svoje telo: Má tiež jeden odkaz pre ženy, ktorý si treba vziať k srdcu

Aké beauty produkty si vždy berieš?

Opaľovací krém Biologique Recherche, slnečný rad na vlasy od Kérastase a milujem hydratačnú hmlu od BR.

Ako tráviš dovolenku-aktívne, cvičením  alebo len na lehátku?

Ležať na lehátku nonstop dokážem tak maximálne 2 dni, potom už som zas hyperaktívna. Potrebujem sa hýbať, milujem šport, a preto je mojou každodennou súčasťou aj počas dovolenky.

Prečítajte si: Rozhovor s Emou Müllerovou: O sebaláske ale aj o tom, ako sa dostala k podcastom

- Najčítanejšie -