Presunúť na hlavný obsah

Deň otcov po prvýkrát. Z týchto známych Slovákov sa stali hrdí tatkovia

Slovenské celebrity

Táto nedeľa nemá len prívlastok prvá letná, ale zároveň je venovaná všetkým otcom. My sme si pre vás pripravili zopár celebritných Slovákov, ktorí majú tohto roku premiéru.

Michal Navara

Manžel našej bývalej športovej reprezentantky Domiky Navara Cibulkovej sa stál otcom len pred týždňom. Malého Jakubka, ktorého Dominika priviedla na svet vo viedenskej nemocnici, sa dvojica nevedela dočkať, chlapček má už nielenže niekoľko týždňov zariadenú izbičku so šatníkom, ale je najmä obklopený milujúcou rodinou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Stanislav Lobotka

Slovenský futbalista sa stal oteckom rozkošnej Lindy začiatkom roka. Aj keď pôvodne plánoval byť po boku svojej manželky pri pôrode - osud to zaradil inak. Jeho partnerka Daniela Nízlová rodila v trenčianskej pôrodnici, zatiaľ čo sa on nachádzal v Neapole. Malú Lindu však prišiel navštíviť hneď, ako to bolo možné a do dnešného dňa sa jej nevie nabažiť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Stanislav Lobotka Official (@stanleylobotka37),

Prečítajte si: Najnovšie mamičky a ich kočíky: Twiinska Daniela tip top krátko po pôrode či manželka MMA bojovníka Attilu Végha

Matej "Sajfa" Cifra

Známy moderátor sa stal otcom v septembri. Na svoju vysnívanú dcérku Sáru sa veľmi tešil a s radosťou s ňou trávi všetok voľný čas. „Dievčenské dotyky sú úžasné, ale keď si vás k sebe pritiahne dcéra... je to úplne iný level. Až sa mi zaslnili oči,'' napísal k jednej z fotografií Sajfa. Zrejme myslel aj tie boľavé. :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa © Sajfa (@sajfa),

Marián Gáborík

Jeden z našich najúspešnejších hokejistov sa stal otcom taktiež len pred pár týždňami. Jeho manželka, tanečníčka a podnikateľka Ivana, mu priviedla na svet dcérku, ktorú sa rozhodli pomenovať Bella. Narodenie dcérky bolo pre športovca zlomovým okamihom, na ktorý nikdy nezabudne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa mgaborik12 (@mgaborik12),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa mgaborik12 (@mgaborik12),

Neprehliadnite: Vinczeovci oslávili tretie výročie svadby: Toto sú veci, ktoré sa od známeho páru môžeme učiť

Patrik ''Rytmus'' Vrbovský

Slovenský raper túžil po potomkovi už dlhú dobu. Jeho prianie o rodine mu splnila až moderátorka Jasmina Alagič, ktorá mu zároveň dala ten najkrajší dar - syna Sanela. Chlapček, ktorý o mesiac oslávi svoje prvé narodeniny, robí Patrika najšťastnejším človekom, akým kedy bol. Aj keď do dnešného dňa slávna dvojica tváričku svojho najväčšieho pokladu nezverejnila, isté je, že sa ho nevedia nabažiť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ rytmusking,

- Najčítanejšie -