Presunúť na hlavný obsah

Dokopy ich spojil šoubiznis. Z týchto obľúbených celebrít sa stali páry

Slovenské celebrity

Vraví sa, že nájsť skutočne plnohodnotné vzťahy je vo svete šoubiznisu ťažké. Nie však nemožné - dôkazom toho sú tieto páry.

Jasmina Alagič a Patrik ''Rytmus'' Vrbovský

Azda najznámejší pár slovenského šoubiznisu do dnešného dňa neprezradil to, kedy medzi nimi preskočila prvá iskra. Svoj vzťah odhalili až po tom, ako o nich začali špekulovať viaceré slovenské médiá a vášnivá láska, ktorá ich sprevádzala už od začiatku, ich drží do tohto dňa. V máji oslávili svoje prvé výročie svadby a včera oslávil narodeniny svoj prvý rok ich syn Sanel... a nesmieme zabúdať, že dôkazom toho sú aj romantické vyznania, ktorými dvojica nešetrí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Neprehliadnite: Najlepšie kamarátstva v šoubiznise. Ktoré slovenské celebrity sú dobrými priateľkami?

Viktor Vincze a Adela Vinczeová

Keď sa na verejnosti prevalil fakt, že redaktor tvorí pár so známou slovenskou moderátorkou, medzi ľuďmi to spôsobilo rozruch. Mnohí totiž verili, že Viktor randí s Adelou len kvôli vypočítavosti a akému si zviditeľneniu, no opak sa stal pravdou. Od ich verejného zasnúbenia a svadby v Tomášovskom kaštieli ubehli už tri roky a od toho dňa dokazujú, že sú pre seba stvorení. Nielenže zdieľajú rovnaké hodnoty, ale sú si oporou v ťažších chvíľach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Emma Drobná a Filip Šebo

Slovenská speváčka tvorila dlhé mesiace pár so svojím speváckym kolegom Štepánom Urbanom. Po tom, ako sa v tichosti rozišli, si Emma užívala čas so svojimi priateľmi a venovala sa svojej kariére, keď jej do života prišiel ďalší sympatický chlap - tentokrát športovec Filip Šebo. Dvojica si okamžite padla do oka a aj keď spočiatku tiež držali svoj vzťah v tajnosti, odhalili ich najmä zábery zo spoločných dovoleniek. Momentálne spolu fungujú už takmer rok a zdá sa, že sú čoraz šťastnejší.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna),

Diana Hágerová a Roman Juraško

Moderátori známej televízie spolu začínali v rannej šou. Už od Dianinho príchodu začali špekulácie o tom, že spolu tvoria pár, no dvojica všetko rázne odmietala. To, že medzi nimi je niečo viac, ako pracovný vzťah či priateľstvo, potvrdili až po niekoľkých mesiacoch a dnes sú spolu už osem rokov a sú hrdými rodičmi dvojročnej Izabelky. Napriek tomu sa zasnúbili až minulého roku a je otázne, kedy im zazvonia svadobné zvony.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hágerová (@dihager),

Prečítajte si: Tieto tváre si zapamätajte: Toto sú nové hviezdy slovenského šoubiznisu

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka

Bývalá speváčka a populárny futbalista boli jednými z mála, ktorí netajili svoj vzťah. Čo však pred verejnosťou držali pod rúškom tajomstva bolo tehotenstvo - len krátko po tom, ako sa dali dokopy, totiž Daniela otehotnela. Dnes sú už obidvaja rodičmi rozkošnej dcérky Lindy a žijú spolu v talianskom Neapole, kde momentálne Lobotka pôsobí. Kvôli materstvu a rodinnému životu sa Daniela dokonca rozhodla posunúť svoju kariéru na vedľajšiu koľaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

- Najčítanejšie -